Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. April 2013, 09:24 PM   #1
kuman
Uzman Üye

Tesekkür: 77
125 Mesajina 170 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
kuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud of
Standart Neler oluyor ?

Ortadoğuda neler oluyor ?
Aslında aslı soru ortadoğu mu yoksa dünya mı ? içinden çıkılmaz hal aldı durum. Takip etmeye çalışmak bile yorucu. Büyük oyuncular durmadan strateji geliştiriyor, kararlar alıyor ve bunları uyguluyorlar. Her hamleye karşı yeni bir hamle geliyor güç gösterisi her yönde devam ediyor. Bunların sonu gelir mi ?
Armagedonu gerçekleştirmeye çalışılıyor ?

Son savaş yecüc ve mecücle mi olacak ?

Bu savaşta protestanların kurtarıcısı olarak görülen Osmanlı
Karşılığında İrana yardım eden Papalık.
İlk siyonistlerin 2.Abdülhamitten Kenanı istemesi 1. Dünya savaşı ardından 2. dünya savaşı. 7 gün savaşalrı, Mısır- İsrail savaşı. Arapları dize getiren İsrailoğulları !!!
70 li yılların yeşil kuşağı. Humeyni dönemi İran
Vatikan İran ilişkileri, Evangelist siyonizm işbirliği
Irak işgali Suriye savaşı...

Uzayıp giden bir olgular zinciri kimin eli kimin elini sıktığı belli olmayan ilişkiler zinciri.
Acaba bize anlatacaklar mı ? ben pek ihtimal vermiyorum.
Biz ancak bize bildirilmesi gerekenleri bileceğiz bunu önceden beri yapıyorlar ilk önce planlarının bir kısmını anlatıyorlar buna kimse inanmıyor sonra yavaş yavaş ortaya çıkıyor ortaya çıkınca evet biz zaten bunları okumuştuk diyoruz.
Ne kadar acı !
kuman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
kuman Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
Barış (3. April 2013), Miralay (15. April 2013)