Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. May 2013, 11:23 AM   #6
kuman
Uzman Üye

Tesekkür: 77
125 Mesajina 170 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
kuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud of

ben direkt ilgilendirdiği için yazının sadece bu kısmını aldım. arkadaş biraz öğrensin diye de hafiften açıklayacağım. Sosyetemiyim değil miyim.

tipik solcu kafası işte iki lira tasarruf edecem diye ülkeyi elli yıl geri bıraktırırsınız.Arkadaş bunlara zaten paralar aktarılıyor.Aktarılmadığını nereden biliyorsun.ucuz popülist yaklaşımlar bunlar.bence de mesela kurban derileri sosyete çocuklarına planör dersi veren THK yerine devlet denetleme kuruluna aktarılsın.

Ben Eskişehirde Paraşüt ile atladım - aynı şekilde Planör ile uçtum - Aynı Kurum bana model uçak kursu verdi - Pilotluk eğitimi alacağım sırada aynı yıl maaalesef paralı oldu. Yani 5000 dolar ödeyene verdiler bu eğitimi neden mi ? Çünkü kurum yeteri kadar yardım bulamıyordu.

Gelelim benim Sosyetik Duruşuma o zamanlarda Sosyal Yardımlaşma Fonundan okuduğum için yardım alıyordum.
Ancak arkadaşın söylediğine göre ben SOSYETEYİM hay anasına yandığım dünyası SOSYETE DE OLDUKYA
kuman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
kuman Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Miralay (8. May 2013)