Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. May 2013, 07:10 PM   #10
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

bu ülke de insanların dinine müdahale edildiği kadar hiç bir şeye müdahale edilmemiştir

Güzel misal. Yani bir tek bas örtüsüne müdahale edildiginden dolayi .... acaba gülsem mi aglasam mi.

Demek Rabbimiz Takva'yi bir bez parcasina eklemis, ille de basa bir örtü...

Hadislere bakilacak olursa kadinlar cennette de bas örtüsü takiyorlar mis... Adamlara huri kadinlara bas örtüsü.... aha, demek iran ve suudi deki gibi hanimlar kapanirsa türkiye nin tüm dertleri problemleri halolunacak. Bravo! Hepbirlikte devlete baski yapalim da gelsin nihayet su mukaddes örtü de herkes ersin muradina!

demişsin ki
Askeriyede devamli hizmette degilsen sana ne ne yaptiklarindan.
bak öncelikle bu yazdığın daha önce diyanet için yazdığınla çelişiyor.aynı şeyi başka biri sana diyanet içinde söyleyebilir.

Sen benim diyanet ile ilgili yazimda sayiyiz kereler "sana ne" derken iyi de ben deyince mi kiyamet kopuyor? Sana ne' ler önce senden geldi.

Esasinda benim bir derdim yok, uzagim tüm bunlara, ama iste yürek dayanmiyor. Beni isirmayan yilan 1000 yil yasasin diyemiyorum, istiyorum ki vatandaslarimi da isirmasin. Anlayana....
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla