Konu: Nisa Suresi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23. December 2017, 01:48 PM   #152
galipyetkin
Uzman Üye

Tesekkür: 105
574 Mesajina 958 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
galipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud of

Hayret bir şey!......

Biz diğer sahifede 3 şıkta da "yetimlerin kadınlarını evlendirin" başlıkları ile bir şeyler yazarak bazı hataları gösterdik; kıyamet koptu.
Ne oluyor?

"Kadınlardan kastın yetimlerin anneleri olduğunu
ve 4:3'te "Yetimlerin anneleriyle evlenin!" dendiğini öne sürenler sayın Hakkı Yılmaz ve Edip Yüksel'dir,
ben ise 4:3'te evlenin değil evlendirin denmekte olduğuna insanların dikkatini çekmeye çalışıyorum."
diyerek diğerlerinin de ana konusu içinde kalıp da tek bir hatayı düzeltmeyi kendine mubah sayan Sayın Hasan Akçay,
bizim bir hatayı göstermemiz sonrası kıyameti koparıyor.

Kendisi başkasına karışabiliyor; biz başkalarına karışırsak kıyamet.

Babam sağlığında "insanlar ihtiyarladıkça pimpirikleşir" demişti de ........

Bana karışma imiş.
Bilginize evet ama böbürlenmenize/büyüklenmenize hayır.

Yanıltıcı anlamlandırmanın nedenlerini göstermek birilerine karışmak değil ki. Sitenin takipçilerinin doğru bilgi edinmesi için bir görev, bir işlev.

Becerebiliyorsanız siz bana karışın da geçen sayfada sıraladığım üç şıkkın hatalı olduğunu söyleyip ve hataları ve gerekçelerini gösterin, hatta tashih edin Sayın Hasan Bey.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.

Konu galipyetkin tarafından (23. August 2018 Saat 04:44 AM ) değiştirilmiştir.
galipyetkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla