Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18. July 2016, 06:21 PM   #15
khaos
Uzman Üye

khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 229
167 Mesajina 302 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

Sayın Akçay,

Size yakışır şekilde içtenlikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.

Kim olduğunuzu aslında şahsınızda sorgulamıyordum. Bu genel olarak yaptığım bir yorumdu. Dikkat ederseniz yazımda

Bu ülkede her fikirden, her düşünceden, her inançtan insanla birlikte dostça yaşayıp ülkemizi olduğundan daha ileriye taşıyacaksak, kanunlara nizamlara uyup ortak bir paydada buluşmamız lazım.

diyorum.

Ben darbelerin ülkeyi hem siyasi,hem iktisadi hemde psikolojik olarak derinden yaraladığı kanaatindeyim.

Bir darbeye tanık olmuş hatta içinde yer almış biri olarak anılarınızdan yararlanmak isterim.

15 temmuz gecesi başlayan kalkışmaya gelince hala aynı fikirdeyim. Bu darbe girişiminin CIA ve Nato temelli FETÖ tarafından yapıldığı kanaatindeyim.

Başkomutana! gelince bence sadece işi her anlamda yaver gitti. Ondan sonra olan olaylar ise tamamen propagandaya ve siyasi ranta dönüştü.

Türkiye için asıl olan bu saaten sonra Anayasa ya kanun ve nizamlara göre hareket etmektir. Hiç kimsenin hukuku çiğnenmeden bu iş en doğru şekilde bitirilmeli cadı avına dönüştürülmemelidir. Burada en önemli görev muhalefete, yargıya, medyaya, stklara düşmektedir. Artık ülkenin gerçekten toplumsal bir mutabakata ihtiyacı var çünkü.