Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19. October 2011, 08:15 AM   #12
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Alıntı:
12 eylül Mamak ve diğer cezaevlerinde yapılan işkence; İnsana kendi pisliğini yedirme,Jopla cinsel .......,Baba ve kızı çırılçıplak soyup bir birlerine bakmaya zorlama,lağım çukurunda oturtma,elektirikli işkence çeşitleri,Burada Allah yok Peygamber izine gitti deyip varsa Allahınız gelsin sizi kurtarsın bakalım deyip akla hayale gelmedik işkenceler yapma,Allaha peygambere zorla küfür ettirme,Kur'an üzerine pisletme,vs.vvs. bunlarda bu Ülkede oldu.Yapanlarda Yahudi yada Rus değil öz ve öz Müslüman türk olduğunu idda eden devletini çok seven, devleti insandan kutsal gören zihniyetti.(Sözde)
Bugünde bu insanlar Devletini çok sevdiğinden PKK ve Diğer sol örgütlerle iş birliği yapıp Terörün her türlüsünü mübah görüp , yeter ki AKP ve F.Gülen bitsin diyen anlayış.12 Eylülde işkenceyi yapanla bugünkü zihniyet aynı zihniyet arada hiç fark yok.
Değerli gerçek hanif kardeşim.

size bir ayet paylaşacağım,, lütfen Allahın farzını iyi anlayalım.

Hucurât 6
Ey iman edenler! Eğer bir fasık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz.

Bu ayet gereği, yazdığınız yazıların kaynağı ne? Kulakdan dolma mı yoksa kendi şahit olduklarınız yoksa KAHVE kapısında mı konuşuyorlardı?

İnsan diğerlerinden fazla bildiğini göstermek için bilirsin 1'e kendisi de katar...
Memlekete girerken bir yalan attım çıkarken kendim de inandım demiş adam..

İşkenceler oldu. Olanların sebebi nedir?
Aynı mevzu, ya laiksin ya müslüman... emperyalizmin maşası olmuş adam sonra devleti yıkmaya çalışıyor... sonra dayağı yiyince çıkınca bu yalanları atıyor sizde görmeden bilmeden inanıyor İMAN ediyorsunuz...

Yani dine kitaba gerek yok, sırf 40 tane adam tutup yalan attıracaksın bu memleketin müslümanlarını gayet güzel yönetir.

Bu bahsettiğin işkenceyi görecek olan;

-fetullah
-kadir mısıroğlu
-mehdi ve resuller
-tarikat şeyhleri

v.s. hapse görütülmüş sorguları alınmış, gerekli süre göz altında kalmış (keşke çıkarılmasalardı) nasıl olmuşsa, bunlar bile inanmıyor sizin anlattıklarınıza, bunlar bile insaflı da neyse...

ALLAH iblisinin peşine düşmekten korusun; İBLİS; ham düşünce demek... kuru imandır.. Bilgiye dayanmayan bilgidir, kuruntudur...

Birden iftiracı konumuna düşer de mahşerde kesin sorumlusu oluruz... Yani polis zamanında hırsız tartaklasa PKK tartaklasa bu gün aynı şeyleri söylüyorlar, işkence gördüm devlet böle böle böle... neyse Allah şahit, gerekeni gerektiği gibi icra eder.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla