Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29. October 2009, 11:13 PM   #4
Barış
Uzman Üye

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.340
366 Mesajina 989 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
Barış is on a distinguished road

Selam Aşık Kardeş,

Benim için ateist forumlar son derece iç karartıcı yerler. Çok fazla böyle ortamlarda bulunduğum zaman gerçekten başım ağrıyor. Açıkçası oralarda faydalı olunabileceğini de düşünmüyorum. En azından benim böylesine bir sabrım yok galiba.

Ayetlerle alay edilen yerlerde fazla bulunmamak gerektiğini düşünüyorum şahsen. Böyle bir ortamda faydalı olunamayacağı gibi, oradaki ateistler de sana gelen kişiler değil sonuçta. Bir anlamda onların evine sen misafir gidiyorsun, o zaman gitmemek bence daha iyi. İyiniyetle sana gelip soru soranla konuşmak daha iyi bir yoldur.

Ayrıca ateistlerde çok fazla laf oyunu olur, 50 soru sorarlar, konuları istedikleri gibi yönlendirip seni sıkıştırmaya çalışırlar. Bu arada yanıt vereceğim diye kendini helak etmenin bence gereği yok. Kısaca düşüncelerim bunlar aşık kardeş.

Selam ile.
Kimse kimsenin yargıcı değil, olmamalı da zaten..Herkes kendi üzerinde gözetmen ve yargıç olsun..Kendimizi rahatsız edelim, dünyamız değişsin...Belki o zaman huzuru bulmuş benliğimiz başkalarına kendiliğinden ışık saçar../Elif.
Barış isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Barış Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 10 Kisi:
aşık74 (30. October 2009), dost1 (30. October 2009), hasanöktem (30. October 2009), islamci (30. October 2009), kamer (30. October 2009), Miralay (23. July 2010), PİLOT (1. August 2010), snobyx (30. October 2009), Toslunba (30. October 2009), yeşil (8. November 2011)