Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30. October 2012, 09:01 PM   #65
Fers
Uzman Üye

Tesekkür: 0
59 Mesajina 91 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
Fers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud of

Alıntı:
"brader" diye bir hitabı müslüman olarak kabul edemediğimi, ya "kardeş" denmesi gerektiğini veya hiç bir şey denmeden yazışmalara devam edilmesi gerektiğini sana usulünce anlatınca, "sıkıntı vermeye başlamış" mı oluyorum!
bu ifadene katılmıyorum, müslümanlıkla alakalandırmanı anlamsız buluyorum, durumu gereksiz yere büyütüp abarttığını düşünüyorum...

Alıntı:
Bu deyimi kullanmamanı istememe rağmen, ısrarla "brader" şeklinde hitaplarını devam ettirmen, senin bu konudaki kastını, senin daha kişilere yaklaşımında asgari müşterekleri kabul etmeye yanaşmaya niyetin olmadığını gösteriyor.
hakkımdaki düşünceni kabul etmesemde isteğini yerinde buluyorum, "brader" denmesini istememiş olmanın sebebi/nedenleri seni ilgilendirir...
istememiş olman benim için tek başına yeterli mazerettir, elimden geleni yaparım...
Fers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla