Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. September 2012, 03:15 PM   #30
nacikocak
Katılımcı Üye

Tesekkür: 5
17 Mesajina 19 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
nacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud of

Alıntı:
pramid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hem n-z-l indirme değil dediniz hemde indirip duruyorsunuz.

Siz bu yazdıklarınıza göre miraç safsatasına inamıyorsunuz değil mi?

arkadaşım inzal indirme ve gökten değil allah katından indirme ben senin sorunu hatta sorularını hep cevapladım varsa cevapsız bıraktığım yaz cevaplayım

peki inandığını söylediğin allah rızası için sen benim soruma sırası ile cevap verebilirmisin bu ayette De ki: "Cibril'e kim düşman ise gerçekten onu allah'ın izniyle kendinden öncekileri doğrulayıcı ve mü'minler için hidayet ve müjde verici olarak senin kalbine indiren O'dur." (2/97)

1:kuran'ı kerimi peygamber efendimizin kalbine inzal eden indiren cibril olarak geçiyor bu cibril kimdir nedir
2:daha önceki mesajınızda zorlayıcı demişsiniz peki zorlayıcı kimdir şimdi başka anlamını yazma kim olduğunu yaz
3:eğer kimse değil allah kendisinden bahsettiyse bana allahın isimleri arasında cibrili göster
4:madem sizin dediğiniz gibi aracı yok allah'ın küfretmeyin dediği kimdir
5: o'dur dediği kimdir neden benim demiyorda o diyor o demek başkası demek değilmi

Konu nacikocak tarafından (6. September 2012 Saat 03:41 PM ) değiştirilmiştir.
nacikocak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla