Tekil Mesaj gösterimi
Alt 9. July 2013, 09:46 AM   #64
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Hani sonunda basardim/basardik dogrusu

Basi boslugumdan ötürü o site senin bu site benim derken, en sonunda "SAPITANLAR" a rastladim, sitenin adi bu. Herhalde SAPITANLAR kendileri olmali ki bu ismi vermisler siteye. Herkes kendine yakisilan isimlerle cagirilir

Sayfanin acilisinda su cümle var:

RESÛLLAH ALEYHİSSALÂTU VESSELÂM BUYURDULAR Kİ:”HER ÜMMETİN MECUSİLERİ VARDIR.BU ÜMMETİN MECUSİLERİ” KADER YOKTUR!” DİYENLERDİR.

Bizlere bir iltifat gecmisler:

Peygamber Efendimiz (s.a.m) şöyle buyurmuştur: "Şunu iyi biliniz ki bana Kur'an-ı Kerim ile birlikte onun bir benzeri de verilmiştir. Dikkatli olun koltuğuna kurulan tok bir adamın size: Sadece şu Kur'an lazımdır, onda bulduğunuz helali helal, haramı da haram kabul ediniz yeter, diyeceği günler yakındır..." Ebu Davud, Sünnet, 6, İmare 33; Tirmizi, İlim 10)

Birileri yanindaymis (!)... noktasina virgülüne kadar cümleyi not etmisler

http://sapitanlar.tr.gg/SAPITANLAR%2...LER-.--ar-.htm

Eski dosrlarimizi (!) özlemis olacagim ki sabah 6 ya kadar aralarindan ayrilamadim.

Ne demistik, uzay kacmiyor AY'da Mars'ta yerinde duruyor. Hele su TAS DEVRINI bir atlatalim, uzaya da ulasacagiz (at gözlükleri yerine bir de günes gözlüklerini denesek nasil olur?)

Selam ve Dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla