Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14. January 2013, 01:48 PM   #4
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
aorskaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merdem kardeşim yanılıyorsunuz.

Benim verdiğim bir link yok. Olan linkler konuyu açan kardeşimizin daha önce konuyu tartıştığı yazıların linki. O linklerde de benim yazılarım yok.

Ben bu açılan yazının bulunduğu linki dahi vermedim dikkat edersen.
Senin yazından, sanki yazarı savunan biri gibi bilinçli bir tutuma girdiğim iddiasını seziyorum.

Halbuki, yine ilgili yerdeki yazılarımdan, yazarın tamda karşısında yani tersine fikirde olduğumu sisin çok iyi bilmeniz gerektiğini biliyorum.

Burada, kardeşlerimizin diğer görüşlerden etkilenmeden kendi görüşlerini yazabilmeleri için sadece alıntı yapıp bırakmıştım.

Bu nedenle lehte yada aleyhte kendi yazılarım dahil başka yazılar alıntılamadım.

Benim tutumumu bilmeden, bazı şeyleri gizleyen gibi bir duruma düşürebilecek yazıları yazmamaya özen göstermenizi rica ediyorum.

selamlarımla,
aorskaya
Degerli kardesim,

ben sizin aleyhinizde olarak yazmadim, olabilir icinde yazinizin bulunmadigi linki vermissinizdir. Ama baska bir konu gibi görünsede yazilarinizin oldugu yerler var. Bende elbette sizin gibi düsünüyorum, her nehalde olupta baskan kesin karsi geldigim yahutta kabul ettigim bir takim konular oluyor.

Sonralari elimden geldigince arastirmalar yapiyorum, ögrenmege calisiyorum. Icimden gecen acabalari kaldirip atmak icin bir cok yerlerden fikirler ediniyorum.

Rica ederim, size karsi bir uygunsuzluk yapmisim gibi bir durum ortaya cikmiz ise özür dilerim. Niyetim dogruyu ögrenmektir ve dogru olduguna yüzde yüz inandigim konularda kardeslerimizi desteklemektir amacim, aksi durumlarda ikaz etmektir. Yanlis bir harektemiyim sizce?

Saygi ve selamlarimla
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla