Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24. January 2013, 01:53 PM   #1
sevginur
Uzman Üye

sevginur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 477
198 Mesajina 386 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of
Standart Hiç düşündünüz mü...??

1- Hz. Musa deniz yarılmadan karşıya geçememiştir ama bizim evliyalar nasıl oluyorsa suda da yürürler havada da uçarlar...

2- Hz. Adem günahına tevbe etmiş ama bizim evliyalar hiç günah işlememişlerdir...

3- Hz. Yunus YETİŞ YARABBİ demiş ama bizim evliyalar YETİŞ YA ABDULKADİR GEYLANİ derler...

4- Hz. Yusuf'u yine kendisi gibi peygamber olan babası hapisten kurtaramamış ama bizim evliyalar hem içeride hem dışarda müridlerine uçmuşlar, yetişmişler...

5- Hz. Muhammed kızına garanti verememiş ama bizim evliyalar tüm müritlerini kurtarmışlar...

6- Hz. Zekeriya şehit edilmiş ama bizim evliyalar hiç ölmezmişler ölünce de daha aktif olurlarmış....

7- Hz. İbrahim kendisine gelen gözünün önündeki melekleri tanıyamamış ama bizim evliyalar ne halt ettiğimizi bile bilirler, kalperden geçenleri okurlarmımışmış....

Tüm bunların hepsi asılsız boş saçma-sapan evliya masallarının Kur'an'ın yerini alması sonucu ortaya çıkan hurafelerdir...

Allah İslam'ı İnanmayanların şerrinden koruduğu gibi şirk üzere müslümanım deyenlerin şerrinden de muhafaza etsin
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Sizin dininiz sadece sizin için, benim dinim de sadece benim içindir.”
Kâfirûn Sûresi

Konu sevginur tarafından (24. January 2013 Saat 01:58 PM ) değiştirilmiştir.
sevginur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
sevginur Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
dost1 (24. January 2013)