Tekil Mesaj gösterimi
Alt 5. April 2013, 12:30 PM   #10
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of
Standart Allah böyle insanlarin belasini versin!

Yok efendim sinirlerim bozuldu, uyuyamadim, sabah ise gitmem gerekirdi vb. bunlar bahanedir efendim bahane.

O misler gibi kokan bebegi bagrina basip tatli sözlerle avutmak gerekir, sakinlessin huzur bulsun yavrucuk.

Allah cahilden, cahillikten korusun bizleri. Bir akrabam ( anne ve baba tarafindan olmayan akrabalik ) bundan cok yillar evveli, bebegi üstmüs diye sirtina ispirto ile tedavi yoluna gittiginden yavrucagiz hayata gözlerini sürekli olarak yummak zorunda kaldi.

Belki her cocugu kendi evladim gibi sevemem, ama her haksizliga ugrayan, suistimal edilen, tecavüze, zorbaliga ugrayan her bir cocuga sanki kendi evladimmis gibi üzülürüm ve her zaman icin bu duygulari yasamisimdir. O cocugun tanidigim olmasi sart degil, bir cocuk olmasi yeterlidir benim icin.

79 günlük bebeği dövdü!..

79 günlük erkek bebeği B.K.'yı dövdüğü öne sürülen boyacı babası A.O.K.'nın aranmasına başlandı.

14 Aralık 2012, 01:04 Yaşar Aslan

Annesi tarafından hastaneye götürülen bebek, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Olay, bugün saat 04.00'da merkez Kocasinan İlçesi Fatih Mahallesi Yıldırım Caddesi'ndeki 52 numaralı evde meydana geldi. Duvar boyacısı A.O.K, dün gece gece B.K.'ya mama verdikten sonra uyuttu. Saat 04.00 sıralarında anne Ö.K., bebeği B.K.'nın ağlama sesiyle uyandı. Çocuğun yanına giden anne, bebeğinin yanaklarında kızarıklık farketti. Baba A.O.K.'nın bu sırada evden ayrılarak Melikgazi İlçesi Ağırnas Beldesi'ne gittiği öne sürüldü. B.K.'nın yüzündeki kızarıklarının geçmemesi ve çeşitli yerlerinde morluklar görülmesi üzerine anne Ö.K., bebeğini Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Doktorların tedaviye aldığı bebeğin kafatasında çökme, sol kulak ve sağ gözünde morluk oluştuğu saptandı.

Polise bilgi verilmesi üzerine Ö.K., ifadesi alınmak üzere Reşat Vural Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Polis, Ağırnas kasabasında bulunduğu öne sürülen baba A.O.K.'yı aramaya başladı. B.K'ın Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Servisi'nde tedavisi devam ederken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla