Tekil Mesaj gösterimi
Alt 5. November 2012, 09:26 PM   #4
dost1
Site Yöneticisi

dost1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3.567
1.083 Mesajina 2.384 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 100000
dost1 is on a distinguished road

Selamun Aleykum! Değerli Sevginur Kardeşim!

Alıntı:
sevginur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hakkı YILMAZ biyografisi çalışmalarına ne zaman başlamış ..vb gibi hakkında bilgi bulamadım ..sadece kitapları ve görüntülü konuları mevcut oldukça çok bahsedilmiş..
hakkında bilgi eklerken merak edenler için biyografisi ekleyebiliriz diye düşündüm
Hakkı Yılmaz Kardeşimin,kim olduğunu soranlar için verdiği cevap:
"1949 yılında Anadolunun küçük bir köyünde doğmuşum. Konya, Beyşehir, Kayabaşı. Okuma yazma bilmeyen bir aile çocuğuyum. İlk dini öğrenimimi Kur'an kurslarında yaptım. Sonra İmam hatip vs. 15 yaşımda beni va'z etmem için kürsüye çıkardılar. İzmir, Antalya gibi illerde Fahri vaizlik yaptım. Yedi yaşımdan bu yana Kur'an elimde ve gönlümdedir. Dini dersler ve Arapça öğrettim. Ticaretle uğraşarak nafakamı temin ettim, dinden para kazanmadım. Dinden geçinenler ile de hiç barışık olmadım.
Mezhep fıkıhlarını ezberledim. Sonra da Kur'an ile sağlamak zorunda kaldım. Sağlama yapmaya çalışınca gözüm gönlüm açıldı. Şimdi hep Kur'an çalışıyorum. Bunu da herkes ile paylaşmaya uğraşıyorum. Yaşadığım ilde her türlü mezhep ve meşrep sahipleri bizi tanırlar."

Kusursuzluk sadece Allah'a mahsusdur.
Doğrusunu bilen sadece Allah'tır.
Sevgi,saygı ve muhabbetle.
Allah'a emanet olunuz.
Bilgi (19. January 2013), hiiic (6. November 2012), merdem (6. November 2012), Miralay (21. January 2013), sevginur (19. January 2013)