Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18. June 2011, 06:18 AM   #2
FEDAKARADAM
Uzman Üye

FEDAKARADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 51
95 Mesajina 146 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
FEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud of

Alıntı:
Derin Düşünce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Ben bunu yorumsuz paylasıyorum. işin aslı kimsenin yorum yapmasınıda beklemiyorum. Hic bir kardesimide kırmak istemiyorum. Sadece ellerinizi vicdanınıza koyun ve Allahın size en buyuk nimeti aklınızı kullanarak dusunun. Tarafsız ve objektif. Soyleyecekleriniz varsa, bence sizde kalsın. Aynen benimkilerin suan bende kaldıgı gibi... 13 dakika izleme süresi.
Burada ben tarafsızım deseniz bile taraflı olduğunuz aşikardır.Maksadınız Cübbeli hocayı müslümanların gözünde düşürmektir.

Peygamberimizde, çok canı yanıdığında pek nadir de olsa arasıra beddua ettiğini biliyoruz.Allah Kur'an'da bile beddua(lanet) etmiyor mu?O halde ıslahı mümkün olunmayan zalim ve kafirler için beddua edilir.Ancak burada % 100 haklı olmak gerekir.

Ben de size soruyorum sizin elbette ki bağlı olduğunuz veya sevdiğiniz hocaefendi vardır.lakin siz kendi fikirlrinizle İslam'ı anlamakta acizsiniz.Bu acizliğinizi Cübbeli Ahmet hoca gibi zatlardan çıkarıyorsunuz.

Rüyada peygamberimizi görmek herkesin işi değildir.Nitekim Çanakkale harbinde Resulullah efendimiz(s.a.v.) rüyada görülmüştür.Çanakkale savaşında denize dökülen mayınların yanlışlığını söyleyen ve onu doğru döşenmesini sağlayan yine Resulullah'ın ruhaniyetidir.Bu gibi şeyleri anlamayanlar akılları bunlara yetmez.Ancak önyargılı olarak yalanlarlar.Bu gibi şeylerde tecrübeleri olmadığı için buna da inanmazlar.Bir insan peygamberimizi gerçekten seviyorsa zuhuratta veya rüyasında gerçekten onu görmektedir.Ben göremedim ama görenlerimiz var.

Hem sonra, Çanakkale'de Allah yok muydu müslüman Türk ordusuna yardım etmedi mi?.

Burayı okuyalım

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.