Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15. January 2013, 09:26 AM   #17
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
Hasan Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba gercek hanif kardesim. Ben hanif dostlardaki o Hasan Akcay'im. Orda aciklamaya calistigim bütün görüslerimin arkasindayim. Eger onlar bu tarikata ya da her hangi bir tarikata girmeme el veriyorsa evet girerim, Allah isterse.

Sayin gercek hanif, benden ne beklenir bu iletinizde belirttiginiz üzere siz biliyorsunuz cünkü görüslerimi okudunuz. O tarikata girmem icin beni ikna etmeye calisanlar da okuyacak ve ögrenecekler.

Sizce kim kazanir, kim kaybeder?

Sevgi ile,
Hasan Akcay
Selamun aleyküm,

Ben sevgili Akçay ağabeyimizin tarikatlı halini senaryo ettim. Sonra, bir ara yalnız kalma fırsatı buldum.

Orada karşılaştıkları, yaşadıkları gözümün önüne geldi ve gerçekten karnımı acıtacak kadar gülmekten kendimi alamadım.

Belki, sevgili ağabeyimizin (İndiana Jones karakterine bürünerek serüven yaşama isteği için yanlış coğrafyayı seçmesi nedeniyle) tarikattaki düştüğü konumunu gördükçe "oh olsun" deme isteğimden gülme krizine girmiştim.

Belki de bir kez daha tarikat gerçeğini yeniden hatırlamaktan sinirlerim bozulduğundan gülebiliyordum.

Bunlardan sonra en son kalan ise kahkanın yerini acı bir tebessümün alması ve sevgili Akçay'ı oradan nasıl kurtarabileceğimizi düşünmek olmuştu!

Ama, "Stockholm sendromu" denen bir tehlikeyi Akçay abimiz bilmiyor olabilirmiydi acaba!

Ya orada bu sendroma yakalanmış olursa ne yapardık değilmi?

Selamlar,
aorskaya

Not: Sevgili akçay'ın affına ve anlayışına sığınarak anlatma gereği duydum. Bugüne dek hiç bir gurup içerisinde bulunmayan ben, nedense; zorlasam da tarikatla kendisini bir türlü bağdaştıramıyorum...

Konu aorskaya tarafından (15. January 2013 Saat 09:28 AM ) değiştirilmiştir.
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aorskaya Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
merdem (15. January 2013)