Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7. July 2013, 05:33 PM   #9
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
bartsimpson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yönetime Notumdur :

Forumda bizler için anlamı olan ve iz bırakan kardeşlerimiz için bir anma köşesi oluşturalım.
Buraya fotografı, yazıları ve fikirleri konulabilir.
Başka şeylerde yapılabilir.
Bilmiyorum...

Degerli Kardesim Bart,

üzüntünü anliyorum ve hepimiz ayni duygular icindeyiz.

Hele de düsündügüm zaman Raven'in kizim ile ayni yasta oldugunu, ama elden ne gelir ki.

Oglumun ölümü gelecek ay sonunda 2 sene olacak, 30 yasindaydi.

Bilmedigimden dolayi o zamanlar baska hareketlerde bulundum, hemen hemen her cuma mezarinin basinda yasin okudum, yasin'in ölülerle bir alakasi olamiyacagini ögrenene kadar sürdü kabir ziyaretlerim.

Simdi o kadar düzenli ziyaret etmiyorum. Kabirleri ziyaret etmek ölümü hatirlama bakimindan yararlidir, yoksa ölülere bir faydasi oldugundan degil.

Gün gecmiyor ki oglum sayesinde ölümü hatirlamadigim bir an yok.

Onun icindir ki, Raven icin bir sayfa ayirmak Raven'e bir fayda saglamaz, haberi bile olmaz. Biz ölülere duyuramayiz buyuruyor Rabbim.

Dost1 kardesimize sordum bir zamanlar, Rabbimiz Peygamberimize ayette buyuruyor: Onlarin namazlarini kilma, kabri basinda dua etme'nin ne oldugunu.
Sagolsun acikladi Dost1 kardesimiz: Ölülerimiz adina hayirlarda bulunmak, sadaka olarak, yetimlere öksüzlere yardimlarda bulunmak, aclari doyurmak, ciplaklari giydirmek vs.

Ramazan ayi geldi, Raven adina sadaka verebilirsin, en güzel hediyen olur bu Kardesim. Ben de öyle yapacagim.

Selam ve Dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
bartsimpson (8. July 2013), dost1 (10. July 2013)