Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27. November 2015, 09:25 PM   #14
kuman
Uzman Üye

Tesekkür: 77
125 Mesajina 170 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
kuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud of

Türkçüyüm demişsin ya...

Turan yazgan hoca ile sohbet edebilecek bir kaç zaman bulmuşluğum olmuştur. Bıraktığı önemli miras olan Türk Dünyası Çocuk şenliğinin onun ölümünden sonra oğlunun bir kaç yıl için finanse edebileceğini de bilecek kadar
Kazakistan da Azerbaycan da bulunan okullar için ne yapılabileceğini yada yapılamayacağını düşünen Türkçü dostum vardır ki bun kişilerde kafa yoran ne yapabiliriz diyen insanlardır...

Gelelim yazdığın şu meşhur olay dizisine.
Sen onları bir kontrol et istersen içinde yanlışlar, anlamsızlar ve bilgisizlikler olabilir.

Tebrik ediyorum Şah İsmail e dayandırman gerçekten muhteşem bir derin analiz idi.
Ama bence bu kadar derine dalma boğulursun.

Bana okuduğumu anlamamış diyebilirsin normal olabilir.

Ben Osmanlı bize şu kadar borç, sanayisiz bir ülke, eğitimsiz bir ülke bıraktı demedim Cumhuriyetin çözmesi gereken durumlardı dedim....

Bazı arkadaşlar Mustafa Kemal için alkolik diyebilir 90 yıllık reklam arası da diyebilir Cumhuriyet için. Türk tarihi içinde, ki bunlar taraflı sabit düşünen, kafaları sadece tek bir doğru ile çalışan akletmekten ziyade kötü düşüncelerini bizlere analiz gibi gibi sunan bir takım zavallı ve gariban kişilerde olabilir.
Benim sözüm bunlar idi bu şekilde düşünmüyorsanız eğer neden saldırıyorsunuz?
Sadece devamı gelecek dedim ancak toparlayıp forma ekleyemedim.
Zaten toparlayıp yazmayacağım isteyen araştırsın bulsun

Ya da aynı düşünmeye devam edin...

Reha hoca nın çocuğunun dediği gibi '' Benim söylediklerime inanmıyorsanız ben Kanada da yaşıyorum bana bir şey olmaz siz düşünün''
kuman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla