Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. October 2008, 02:51 PM   #19
Toslunba
Uzman Üye

Toslunba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 90
69 Mesajina 159 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
Toslunba is on a distinguished road

Birtek kişinin birden fazla nik alıp kendi kendisini destekleyerek bir konuda hak ettiği 1 kişilik ses yerine 3-4 kişilik ses çıkarması ve bunu gizlemesi durumuna ben iki yüzlülük dışında bir tanım bulamadım.Belki aldatmak tabiride kullanılabilirdi.Bir forumda "a" niki diğer forumda "b" nikide nispeten analşılabilir.Kişi düşüncelerini değiştirmiş ve "0" dan başlamak istemiş olabilir fakat aynı forumda nik fazlalığı sebebiyle 1 tek kişinin 3-4 ses çıkarmasını ben doğru bulmuyorum.Sizin kendinizden verdiğiniz örnek bizim anketimizin konusunun ve amacının tamamen dışında ve anlaşılamayacak makul olmayan hiç bir tarafı yok..Sizin yaptığınız çok normal birşey,amaç kimliğini gizlemek ve kendi kendine destek olmak yada bir kişinin düşüncesini çoğunluğa maletmek olmadıktan sonra buna kimse bir şey diyemez.Kişi şifresinide unutup farklı nik alabilir.Konudaki hedef kitle sizlerden çok farklı..
Üzerinize alınmanıza sebep olarak sizi kırdıysam çok özür dilerim.Eğer sizi ve metin abiyi rencide ediyorsa bu konuyu silebilirimde.

Selametle kalın..
Allaha emanet olun.
Toslunba isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla