Konu: Hz. HATİCE
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 1. March 2013, 11:59 PM   #47
raven
Uzman Üye

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
52 Mesajina 104 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
raven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud of

Sevgili Merdem
bu sitede yaptığım son yorumdu.artık yorum yazmayacağım.her gün sizleri okuyacağım ama bu yazdığım son yazı.
Bu açıdan sitede teşekkür etmek istediğim kişiler var

Sayın dost1
her zaman büyük ilminizle önümüzde bir rehber ışık oldunuz.Sizin yazılarınızı okumak şansına sahip olduğum için mutluyum.

Sevgili bart,
neden bilmiyorum seni kendime çok yakın hissettim.Sanırım İkimizinde içinde çocuksu bir ruh var.

Sevgili merdem,
Umarım aradığını bulursun ve ruhun huzurla dolar.Çok olgun bir insansın, mütevazi ve hoşgörülüsün seninle tanışabilmek benim için büyük şerefti.

değerli miralay
her zaman sergilediğiniz yapıcı tutum için sizede teşekkür ederim.Lütfen bu dengeleyici tavrınızdan asla vazgeçmeyin.

Sevgili arkadaşlarım sürç-ü lisan ettikse affedin.hakkınızı helal edin.Allah hiçbirimizi doğru yoldan ayırmasın.
merdem (2. March 2013)