Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31. January 2013, 10:38 AM   #12
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet organ bagisi, ben bu ise hicte positiv gözle bakmiyorum nedense. Neden mi? Yine zenginin borusu ötecek. Insancigin birisi ölüm döseginde, cerrah kasap misali insancigin basi ucunda dalak mi ciger mi her neyse alip cikarmaya, zengin bir 80 lik hemen yan odada ( milyarlari kasada ), iki sehir uzakta 8 yasinda bir yavrucak!

Hemen ? isareti kafalarimizda, cigeri kim kapacak? Tabiiki 80 lik, parayi veren düdügü calar misali, garip yine garip para yok yasama hakki yok, kasap ile banka veriyor hükmü.

Sayın Merdem.
Yakınıyorsunuz.
Ben de yakınıyorum.
Gelin yakınmakla, ağıt yakmakla kalmayıp, bir çözüm yolu gösterin.
Uygulayalım.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.

Cözüm yolu olarak, haksizliklara önceden engel olmak bakimindan, zaten bu satirlarla örnek vermis bulunuyordum Isim ve adres ile organ bagisi daha makbul degilmi, hemde belgelerle evvelden tespit etmek, kim kime ne birakmak istiyor. Kanunlari yapanlara bunu tavsiye edin, benim imkanim yok, yurtdisindan kalkipta Türkiye kanunlarina karisacak halim yok bir Alman olarak. Türkiye herzaman icin vatanimdir ve vatanim olarak kalacak. Yine de vatandaslarimi düsünüyorum, onlarin dertlerini dert ediyorum, cok mu görüyorsunuz insanlarin dertleri üzerinde derin derin düsünmemi?

Demek oda isinize gelmemis, yada görmemezlikten gelmissiniz ki, yakinmak yerine bir cözüm yolu göstermemi tasvipte bulunmussunuz. Siz de bir cözüm yolu olarak birseyler ifade edebilirsiniz. Nerde sizin cözüm yolunuz?

OKU da bahseden siz degilmisiniz?
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla