Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28. August 2012, 09:21 PM   #29
bartsimpson
Super Moderator

bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 481
200 Mesajina 303 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
bartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud of

Sevgili "hiiic" ve sevgili "aorskaya" haddimi aşıpta sizlere müdahil olduğum için kusura bakmayın ama biz türkler nedense bel altı konularda konuşmayı epey severiz.
Ben de dahil olmak üzere bu zina konusu ve verilecek cezalar konusuna yorumumla katıldım.

Bakın konu başlığı ne diyor.

"Demokrasi islamla bağdaşmaz. Ama islam sadece kurandan olmazsa, en iyi rejimdir!"

Bence de ülkemizin şu an içinde bulunduğu yönetim zaafiyetleri ve unsurlar eğer islamı temsil ediyor ve ettiklerini söylüyorlarsa, onların demokrasisi benim ve sizlerin de çok iyi bildiği islam ile bağdaşmamaktadır.

İsterseniz konunun mecrasını bel altı konulardan, toplumsal ve demokratik konulara kaydıralım ki ben ve forumları okuyan kardeşlerimiz demokrasi, islam ve idealler konusunda bir nebze de olsa bilgilenebilsin.

Bu konularda çok derin ve etkileyici yazıları olan kardeşlerimizin mesajlarını okudum.
Bunların Kuran ve İslam ile iç içe olduğunu gördüğümde ise islamın ne kadar engin ve hümanist bir din olduğuna tekrar şahit oldum ve hayran kaldım

Belki de bir dahaki seçimlere kadar kaybettiklerimizi geri kazanmak için bilinçlenmeye bir vesile olur diyorum ve saygılarımı sunuyorum.

Konu bartsimpson tarafından (28. August 2012 Saat 09:26 PM ) değiştirilmiştir.
bartsimpson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
bartsimpson Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
aorskaya (28. August 2012)