Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10. April 2013, 10:04 AM   #6
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
pramid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Efendin Allah mı Muhammed mi?

Efendi ne demek ?

Borç aldığı parayı hangi meşgul olduğu iş ile ödemiştir.

İhtiyaç sahibi mi kılmıştır Allah son nebisini.

Borç niye veriyor ki, sözde ihtiyaç sahibi diye iftira attığınız son nebisine sahabe dedikleriniz infak etse ya....

Allahın dinine iftira attığınızın farkındamısınız.
Pramid Kardesim,

ilettigim yaziyi zaten kendim de hayretle okudum, bir sey anlayamadigimi da ilave etmistim. Yazi bana ait degildir, harflerin türkce yazilis sekilllerinden anlayabilirsiniz, benim klavyem müsait degil o harfleri tuslayamiyorum, Alman-Klavyesi Türkce yazmam diyor, desin, az cok anlasabildigimizi saniyorum.

Kendi yazdigim satirlarda kati süretle "EFENDIMIZ" diyerek Allah'in resulü icin kullanmam, yoksa bu sitede bulunmazdim. Rabbil Alemin'in Alemlerin Efendisi oldugunu idrak edenlerdenim.

DUHÂ / 8

Ve vecedeke âilen fe agnâ.
1. ve vecede-ke : ve seni buldu
2. âilen : yokluk
3. fe : sonra
4. agnâ : gani kıldı, zengin kıldı

Bu ayeti görmemezlikten gelirler ve Allah Resulüne yahudiden de borc aldirirlar, münafiktan da, sözüm ona zirhini yada kalkanini verip bir ölcek yiyecek karsiligi olarak bir seyler anlatilir.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Barış (11. April 2013)