Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22. August 2012, 03:09 PM   #15
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdi de beni yükseltip, diğerlerini mi küçümsüyorsun? Herkesin bir saygınlığı vardır, vardır da bakmayı görmeyi bilirsen, kibirden kurtulursan. Kur'an herkese hitap eder.
Ben sizi şimdi değil, yazmaya başladığımdan beri yazılarınızı okuyarak farklı bir yere koymuştum. Ama, hatamı ediyorum diye düşündürmeye başlamayın lütfen.

Sizin kadar akıllı olmayanların olması, onların küçünsenmesinimi gerektirirde illede bu tarz sonuçlar buluyorsunuz. En azından ben küçümseyemem, ama siz kendiniz yada başka bir örnekleri düşünüyorsanız, beni bunların dışında tutun.

Ben, kimseyi olduğundan başka ne yüceltmeyi, ne de küçümsemeyi doğru bulmayan ve gerçekleri kabul edip dillendirebilen biriyim.

Sevgili g. yetkin, bir kere daha söylüyorum.

Samimi bir müslüman olan beni, öncekilerin yanında kibirle suçladınız ve hakkımı yemeye devam ediyorsunuz. Bunu artık görün ve özür dilemeyi becerebilin diye düşünüyorum.

Ayrıca, bundan böyle cümleleri acele etmeden okuyunuz ve tam olarak anlamaya çalışısınız lütfen. Çünkü, şu yaşadığımız şeyler çok gereksiz şeyler olup, sizin aceleniz yüzünden olmuştur.
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla