Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13. January 2013, 09:02 PM   #16
galipyetkin
Uzman Üye

Tesekkür: 105
574 Mesajina 958 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
galipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud of

Sayın merdem.

''Hasan Akcay'dan gercekten bir cok seyler ögrenebilirim, sagolsun bizleri aydinlatma gayretinde. Fakat, evet fakat diyorum, dini bilgiler argo bir dille müstehcen bir sekilde ögretilmez. Müslüman demek dagdan inme capulcu gurubu degildir. Kelime zenginligi bol olan türkcemizde anlasilmasi gayet kolay olan temiz bir üslubla ifade edildiginde her tür insan anlayabilir. Illede Istanbul sokak sivesini kullanmak gerekmez, her seyin bir adabi olmalidir.''

diye aleyhinde yazarken Sayın Hasan Akçay 3. kişi durumunda değil miydi?

Hasan Akçay'ın benim kendisini savunmama ihtiyacı yok. Yetkin bir kişilik. Fakat son zamanlarda Sayın Hasan Akçay'ın gerek yaşı gerek hastalığı veya hasta olma ve bu nedenlerle kendisinin cevap verememe ihtimaline karşılık, bu konu için kendisini ben tavsiye etmiş isem, onun görüşlerini kabul eden biri olduğum ortadadır, bu nedenle kendisini de savunma hakkımın olduğu kanaatındayım. Onun için bir evvelki yazımda 2. sıradaki soruma rahatlıkla, içiniz müstarih olarak yanıt verebilirsiniz. Ama vermeye de mecbur da değilsiniz.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.
galipyetkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla