Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4. February 2013, 07:08 AM   #2
Miralay
Uzman Üye

Tesekkür: 4.080
276 Mesajina 635 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 25
Miralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud ofMiralay has much to be proud of

Selam kardeşim.
Öncelikle piyasada,tezgahlarda satılanların adını,"mushaf" olarak biliyorum. Bir nevi Kur'anın kağıt ortamında yazılmış,ya da basılmış halidir.

Size bu konuda katılıyorum. Gerçekten de, basılan mushafın;kağıt olarak,işçilik olarak,mürekkep (ya da toner) olarak,...vs. masrafları olmaktadır.
Tabii ki, mushafın maliyetini karşılamak üzere para karşılığı piyasaya sunulmaktadır.

Lakin,malumunuz üzere, internette de rahatlıkla okuyup,araştırabileceğimiz; bedelsiz mevcut Arapça Kur'an ve mealleri bulunmaktadır. Hem maliyeti de neredeyse yok gibidir. E artık internete eklemek için harcanan emek te Allah rızası için olsun. Herşey de para değildir. Değil mi güzel kardeşim.

Ben internetten araştırmayı tercih ediyorum. Hem karşılaştırmalı olması da daha çok işime geliyor.

Tabii sizin neyi,nasıl terdih etmenizi de saygıyla karşılarım.

Selamlar
Miralay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Miralay Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
merdem (4. February 2013)