Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. May 2010, 10:48 PM   #4
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Evet hırsızlık edenin ELLERİ kesilmeli, kaç tane eli varsa bütün hırsızların elleri hatta belkide ayaklarıda kesilmeli..!!! HIRSIZLARIN DİRSEKLERİNDEN itibaren kesip atacaksın.

Bu ülkeyi bu hale getiren hırsızlardır...

-Meclise oturup kendi menfaatleri uğruna ülkeyi zarara sokacak antlaşmalara imza atan HIRSIZLAR.
-Üniversitelere akraba yardımıyla baş köşeye oturup birde utanmadan tübanlıyı içeri almayıp, yatan yalancı düzenbaz, kendine bilim adamı süsü verip devleti soyan Hırsızlar.
-Devlet dairelerinde sabahdan akşama kadar vakit öldüren, kendisine vatandaş gelince savsaklamaya çalışan HIRSIZLAR
-Devlete ait döner sermayeleri paylaşan arsız utanmaz HIRSIzLAR.
-Rüşvetçi, hain, vatanını milletini satan hırsızlar,,,

Hepsinin ellerinin kesilmesi lazım. ALLAH doğru söylerler Allahın emrini yerine getirmemek zulümdür. Ancak bu kesim işlemini yine hırsızın kendisinin yapması gerekir. Yani vatandaş yapamaz bu işi. Bu nedenle Hırsız zaten kendisi, kendi elinide kesmediği için, bize tek şey düşüyor. dua etmek; Allahım bu kavmimiz Kuranı büsbütün terk etti, sana sığındık, bizi bu zalimlerden kurtar.

Zaten kim ne ektiyse aynen buluyor, Hırsızın birisi millete sürekli iftira atarken kendi videoları çıktı piyasaya tutuştu... Ama neyse bu dünyada onu biz Allaha bıraktık, yapacakta birşeyimiz yok, dünyada paşa paşa gelip şeriata uyup ellerini kestirmiyorsa az kaldı, ölünce ben şikayetçiyim, tüğü bitmemiş yetimin hakkını çalanların bakalım neleri kesilecek ahirette...

Bu ülkede zamanında Cumhurbaşkanının yeğeni banka hortumlamıştı yaaaa, görgüsüzlüğün hırsızlığın bu kadarı olurmu arkadaş... Gözümüzün içine baka baka şerefini haysiyetini satıyorsun bari elini kestirde hem başkalarına kötü örnek olma hemde dünyada cezanı çek ahirette cezamı çektim dersin...

HIRSIZLARIN ELLERİ KESİLMELİ... Kimin Hırsız olduğuna halk karar vermeli.
Başa geçmiş ben başkanım diorsun... Kendininkinden başka 70 milyon vebal yükleniyorsun
Kolay değil bir bölgeye hükümdar olmak... Kuzunun hakkını gidip kurttan sormak
Günahkar seni örnek gösterecek bir gün... Şimdilik inanma pişman olacaksın o gün
Her koyun kendi bacağından asılacak sanma... Koyunların ot çalmayı kimden öğrendiğini anla

Sinirdin ilham geldi şiir yazdım...

Konu hiiic tarafından (11. May 2010 Saat 10:58 PM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla