Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14. September 2012, 09:29 PM   #4
han
Katılımcı Üye

han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 44
7 Mesajina 8 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
han has much to be proud ofhan has much to be proud ofhan has much to be proud ofhan has much to be proud ofhan has much to be proud ofhan has much to be proud ofhan has much to be proud ofhan has much to be proud of

Bizden de Selam olsun!

Değerli kardeşim,
aslında Hakkı Bey'in kitabı olduğunu farkettim ancak bu kitabın web ortamında ve ayrıca kitapçılarda da yayını olduğundan, eğer tartışma amaçlı paylaşılmayacaksa, forumda konu başlığı altında olmasının pek faydalı ve kullanışlı olmayacağı görüşündeyim. Bu amaçla yukarıdaki sorularımı yönelttim. Elbette sizin de haklı gerekçeleriniz vardır, ameller niyete göredir, iyi niyetle yaptığınız da malüm ancak şahsi fikrim, forum'mumuzun "forum" kelimesinin anlamına yakışır bir şekilde "bilgi alış-veriş-tartışma" şeklinde olmasının daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

Çünkü paylaştıklarınız şurada zaten var:
http://www.istekuran.net/tebyin.html

Ben de kitabı temin ettim, okumak için vakit arayışındayım. Mesela okuyup, eleştiri veya katılımlarımızı burada dile getirsek "forum" adına daha çok yakışır sanki.

Sadece fikrimi paylaştım, kardeşim, hoşgör beni. Dosdoğru Yol'u bulup onda sabit kalabilmemiz duası ile...

Selamlar.
han isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
han Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
dost1 (15. September 2012)