Tekil Mesaj gösterimi
Alt 5. November 2012, 11:18 AM   #22
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Alıntı:
Buyur, kardeşim, bilim kuranın tersine bir şey söylediğinde sen bilime inan ve senin imanın şaşsın, sen de prim yap, övün...

Ama, hesap gününde kurandan sorulurken; "...ama, ama, bilim öyle demiyordu..." diyerek kurtulacağını sanıyorsan, o gün ne bilim ne de başka yardımcın olmayacağını da hatırla...
zaten bu basit dloganlarla insanları hak dinden çekip hurafe bataklığına soktunuz.
siz cevap verilmeye bile layık değilsiniz...

Allah ölçüyü yarattı sonra bizlere akıl verdi ki doğruyu bulalım... Bilimsel delili olmayan, hakkında kesin bilgin bulunmayan şeyin peşine düşme diye emreden Allah bana ahirette bilimi takip etmemden dolayı suç mu verecek zannediyorsun?

zannet ve bekle bakalım, elbet bende bekliyorum... Anlaşmazlığa düştüğümüz bu konuların hükmünü de elbet ahirette göreceksiniz...
eğer bu toplum hurafeye düştüyse, sizin bu anlayışınız yüzünden, kimin vebal yüklendiği hesaplanacak...

Alıntı:
a_ Hangi gerçeklere, bilimsel gerçekleremi?
b_ bu gün şu şöyledir diyen, fakat sonra aslında şöyleymiş diyebilen bilimin yanlışlarınadamı?
c_ Bir gün ıspanağı en üstün yeşil sebze ilan eden bilimin, başka zamanda biberin daha üstün olduğunu açıklayabilen bilimemi?
şu yazın bile ilimle bilimle hiçbir alakan olmadığının göstergesi. ben sana daha ne diyebilirim ki, komediye bak arkadaş oku oku gül.. 2 ünversite bitirdim, böyle komik bir cehalet görnedim..

Alıntı:
aorskaya dan alıntı (okuyun okuyun gülün) işte adamın bilim anlayışı, nasipsiz adam...

c_ Bir gün ıspanağı en üstün yeşil sebze ilan eden bilimin, başka zamanda biberin daha üstün olduğunu açıklayabilen bilimemi?
bu arada "mi" ayrı yazılır

Alıntı:
Bilim, kurandan sonra gelir, ancak onun izleyicisi, ondakileri keşfeden olabilir...

selamlar,
aorskaya
Bilim Allahın emri dedikçe siz hala "yok olamaz, kuran bilimden üstün" diyorsunuz...

Tıp Allahın emri diyoruz, bunlar hala "şifayı veren Allahtır Kurandan şaşmayız başka da anlamayız" havasındalar...

çok çelişki içindesiniz, ALlah yardım etsin...

Konu hiiic tarafından (27. February 2017 Saat 09:06 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme, yanlış uslup
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla