Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7. July 2013, 10:26 PM   #63
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Yeter artik ama bu kadari da fazla dostlar.

Ne Gezi Parkiymis ayol, es dost birbirinden ayri düstü. Herkes birbirine kuskuyla bakar oldu.

Fikirler/görüsler yeri geldi 180 derece dönüs yapti.

Bir Gezi Parkinin ne dinle ne imanla ne de Allah ile alakasi var. Bir pire icin yorganlar yakmaya kadar gittiniz.

Gezi Parki siyasi bir meseledir, dünyevi bir meseledir. Bir Particilik kavgasidir.

Demek herkes yine dünya hayatinin pesine düstü. Yoksa dünyayi terkedip baska uydulara mi tasindiniz?

Sabah Selam kesildi. Bu kadar ayrilik olmaz ya. Bu kadar vurdumduymazlik olmaz ya.

Nedir ulasmak istediginiz?

Susmaniniz sebebi nedir? Undercower mi calisilir oldu DDR misali kimse kimsenin yaninda rahat bir laf edemez oldu.

Milliyetcilik ne zamandan beri Din Kardesliginden üstün oldu? Türk topraklarinda yasiyanda disarida yasiyanda ayni durumda burada. Kimsenin kimseden haberi yok.

Ugramasanizda bu sayfa internet oldugu müddetce ilelebete kadar duracak ( sayet bir sivri akilli cikip ta yok etmezse tabii ). Merdem de Bart, Chaos ve Galip kardesleri gibi kaval gibi bakip duracak cansiz satirlara.

Biktim artik diye coktan yazdim, beni ilgilendirmiyor olaylar, beni ilgilendiren durum; acaba siz kardeslerim saglik ve afiyettemisiniz.

Tayyip'in aklina sasayim, yaygara yapmadan bir gecekondu gibi konduramadi mi planladiklarini sanki, bu kadar eziyet dogurmazdi inanin ki sonunda.

Aklima gelen bu ayetten bari ibret alin:

Ve Muhammed, ancak bir elçidir. Kesinlikle o'ndan önce elçiler gelip geçmiştir. Şimdi eğer o ölür veya öldürülürse gerisin geriye mi döneceksiniz? Kim ki de geri dönerse, bilsin ki Allah'a hiç bir şekilde zarar veremez. Ve Allah, şükredenleri karşılıklandıracaktır.
Âl-i İmrân/144

Bu ayet misali, sizler bir GEZI PARKI meselesiyle mi geri döneceksiniz? Bizleri burada birlestiren bir tek Gezi Parki miymis acaba diye sormaktan kendimi alamiyorum dogrusu.

Takip ettigim bir kac site var, haldir haldir calisiyorlar.

Sayet bu sitede teblig tamamlanmis ise, son söz söylenip noktalanmis ise, eyvallah, haklisinizdir, teblige baska kapilarda devam edelim.

Sitemizi her gün sayisiz kardeslerimiz ziyaret ediyor disaridan, ben görüyorum ve kendi kendime soruyorum onlarin nasil oluyorda zamanlari/imkanlari oluyorda burayi ziyaret ederlerken icimizdekilerin 10 tanesi bile bir arada bulunamiyor diye.

Selam ve Dua ile. (darildim iste )
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla