Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25. August 2017, 07:49 PM   #26
khaos
Uzman Üye

khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 229
167 Mesajina 302 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

yasal olmayanlar örneğin (halk)
darbe bastırmaz!
şaka gibi...
Oysa ne diyordu Ata;
Mazinin kararsız, çürümüş zihniyeti ölmüştür. Bütün dünya bilmelidir ki, Türk milleti hakkını, haysiyetini, şerefini tanıtmağa kadirdir. Türk vatanının bir karış toprağı için bütün millet bir vücut olarak ayağa kalkar. Haysiyetinin bir zerresine, vatanın bir avuç toprağına vuku bulacak tecavüzün bütün mevcudiyetine vurulmuş darbe olacağını artık Türk milletinin farketmediğini sanmak hatadır.

Kalk Atam kalk! halkın için artık yasal olmayan deniyor.

Sizin ki tipik bürokrat kafası...Aşık Veysel i Ulus a sokmayan kafa.Tabi halk kim ki? güdülecek bir sürü. biz ne dersek onu yapacak, biz ne söylersek ona inanacak. haberleşmenin kıt olduğu devirlerde belki bunu uygulayabilirdiniz ama o günler bitti artık efendim.

Işid gibi kafa kesmek?
Köprünün üstünde elinde Türk bayrağı olupta
-yapmayın yavrum siz bizim askerimizsiniz
diyen (burada nedense rahmetli Kemal Sunal ın propaganda filmi geldi aklıma) insanları atari deki tavuk vurma oyunu gibi vuranların videosunu da paylaşsaydınız keşke.
yada üzerinden tank geçen araçların içindeki insanların hallerini, yada ne bileyim Özel harekat daire başkanlığına atılan bombalarla silahları bile radyan ısıdan eriyip küle dönen aslanların videolarını da paylaşsaydınız.
Ayrıca Işid benzetmesi yaparak olayı farklı tarafa çekmenizde ayrı bir soru işareti. Koca darbeden aklınızda kalanlar sela okunması, hala muamma olan kafa kesme olayı, Allah u ekber sözleri ve yetkisi olmadığı halde sokağa inen yada indirilen halk.
Yukarıdaki yazınızda asker giysili dinci terörist diyerek tanımladığınız hainleri neredeyse bu halk vatansever kolluk kuvvetleriyle neden püskürttü diyeceksiniz. Darbe girişimi sırasında pijamanız üstünüzde, terlikleriniz ayağınızda televizyon karşısında espresso nuzu yudumlarken ne gülmüşsünüzdür ama bu ''tiyatroya''

cihaddddd ovvvv ne korkunç bir kelime
daha önce de dedim 28 Kasım 1919 da cami de toplanıp, imamında telkiniyle Fransızlara karşı direnişe geçen Maraşlılara Allah tan kimse sormadı niye ezan okuyup,camide toplanıp şehrinizi düşmandan temizlediniz diye.

Asker giysili dinci teröristler diye bir terim kullanıyorsunuz da görünenlerin ışığında hala buna inanıyor musunuz merak ettim doğrusu. Dinci terörist! breh breh breh.
Motivasyon kaynağı olarak diyorsanız, abartılı bir terim olur. Ama İşin aslının nerelere kadar dayandığı bugün gün gibi ortada.
Olayı saptırmaya çalışıyorsunuz. Basite indirgiyorsunuz. Aslında aklınızdakini tamda yazıya dökememişsiniz gibime geliyor. Daha önce benim yazdıklarıma kurgu falan demiştiniz ama sizin yazınızı sanki 28 Şubat döneminde DGM savcılığı yapmış biri yazmış gibi geliyor bana.

tabi darbeyi biz yapsaydık böyle olmazdı havası da sezinlenmiyor değil hani.

Konu khaos tarafından (25. August 2017 Saat 08:48 PM ) değiştirilmiştir.
khaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla