Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. November 2012, 11:58 PM   #11
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aorskaya...

sende biraz evliyalık var mı hocam? ben feyz alıyorum senden, acaba nurundan etkilenmiş olmayayım? geçmişte dededen felan bi hocalık alimlik bulaşmış gibi. Hocam acıkla bize anlat namazı niyazı. biz haddimizi bilemedik, sen bizi bağışla hocam efendi. bize gereken cevabı çok güzel vermişsin ağzına sağlık.
Şimdi de demogoji ile bir yerlere varmayamı çalışacaksınız!

Ben, rabbime hamd olsun, gerçekten kuranı samimi olarak anlamaya ve yaşamaya çalışan bir kuran öğrencisiyim. Kuranın sahibinden başka hoca, yardımcı, dost ve veli istemem.

Dinimin tek kaynağı kuran olarak, ondan anladıklarımı bulurum, sonra aynı konuda kimden olursa olsun başka görüşler varsa kendiminki ile mukayese ederim. Şayet, benimkinden daha mantıklı ve doğru ise de o görüşü kabul ederim.

Bütün bunları yaparken de görüş sahibinin kimliğiyle ilgilenmem. İsterse imasız bile olsa, doğruları dillendirmişse bana sağladığı fayda için telekkür edebilirim.

Umarım, anlayışımı, yaşam felsefemi kısaca anlatabilmişimdir. Bu nedenle, ne herkesten daha akıllı olduğumu iddia edip hocalık taslarım, ne de kibirle herkese kafa tutarım.

Şahsen sataşmalarada, rabbimin bana öğrettiği, öğütlediği gibi "selam" der geçerim.

Şimdi, din konuşacaksan, paylaşacaksan, üslubuna, müslüman terbiyesine dikkat ederek yazmalısın. Bunu becererek devam edersen, buyur kardeşim...

selamlar,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla