Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22. April 2015, 11:10 PM   #7
khaos
Uzman Üye

khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 229
167 Mesajina 302 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bununla ne denmek istendiğini anlayamadım ki. Masturbasyonla vücuttan dışarı atılan meni ile cinsel birleşme ile vücuttan atılan meni arasında telefiyet yönünden ne fark var ki?
tek bir fark var abi, cinsel birleşme sonucunda o 300 milyon spermden birinin mutlu sona ulaşması ihtimali var.(Her seferinde değil tabi)

Ben telef olma sözcüğünü kullanırken naçizane espri yaptığım düşüncesindeydim. Her şeye günah damgasını yapıştıranların da bunu bir argüman olarak kullanabileceği manasında. Anlaşılamamak benim eksikliğim özür dilerim.

Masturbasyonun aşırı yapılmaması konusunda sizinle hem fikirim. Sağlık açısından erken boşalmadan, cinsel soğukluğa bir çok soruna sebep olduğu bilinmekte. Ergenlik döneminde aşırı şekilde masturbasyon yapanların evlendikten sonra bile bu alışkanlıklarına devam ettikleri, cinsel birleşmeden haz almadıkları bu konunun uzmanları tarafından söylenmekte.