Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19. February 2013, 11:04 PM   #26
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
dost1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamun Aleyküm! Değerli Merdem Kardeşim!

En abartılı rivayetlerde bile 15 ü geçmeyen eş sayısının 33 olduğunu belirten bu yazıdaki listeyi İlk kez görüyorum.

Kusursuzluk sadece Allah'a mahsusdur.
Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.
Sevgi,saygı ve muhabbetle.
Allah'a emanet olunuz.

Sitenin adini tam bilemiyecegim, aklimda toplumsalbilinc ismi kaldi, Ahmet Dursun diye birisinden. Ne kadar dogru bilemiyecegim, ama yanina kaynaklar verildigine göre bir yerlerde kayitli olmasi gerekir.

Esasinda yanlis hareket ediyoruz cok degerli Kardesim Dost1, en önemlisi Rabbimize hakiki bir kul olmanin yollarini arastirmamiz, bu yolda zaman harcamamiz gerekir, ama gelin görünkü sosyete dedikodulari misali nelerle ugrasiyoruz.

Ben sahsen arastirmam, son Elcinin hayatina hürmetim vardir, hayatini elbetteki en mükemmel bir sekilde yasamis ve tamamlamistir ( selam olsun ona ), tesadüfen rastladigim icin burada yayinladim. Fitneye sebeb olma amaciyle degil.

Hayirli geceler dileklerimle.

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla