Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24. May 2016, 03:46 PM   #9
ilme muhtaç kul
Yeni Üye

Tesekkür: 7
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0
ilme muhtaç kul has much to be proud ofilme muhtaç kul has much to be proud ofilme muhtaç kul has much to be proud ofilme muhtaç kul has much to be proud ofilme muhtaç kul has much to be proud ofilme muhtaç kul has much to be proud ofilme muhtaç kul has much to be proud ofilme muhtaç kul has much to be proud of

ıslamın ılk geldıgınden bu yana ınsanların en buyuk sapıklıgı zan dı ! ve zana uydular Vallahı ben savası gormedım orda degıldım . ama bu toplum ve ınsanların cogu masallarla buyudu yıllarca , ve muhamed kur anın ılk muhatabı oldugu anda atası ıbrahım ornek gosterıldı sonra dıger atalar ornek gosterıldı ve . cunku zandan bu hale gelen toplumların cogu helak oldu ve bu ayet ılk muhatabı muhammed ıdı bakara 170. ve hep bole gıttı hak kıtablar gelmeden once ınsanlar hep zan ıcerısınde eskı ataları kutsalstırdıgı ataları na baglı kaldı ,cunku o ataları peygamberlerın soyundan geldıgını ıdda edıp ınsanları guduyorlardı ve herzaman bu sekılde devam eddı ve devam edıyorda suanda muhammed bu gunun en buyuk ıftraya ugrayanlarındna bırı. daha evvelde ıbrahım ıdı . alı ımran 67 de ornegı var cekısmelerı derın derın dusunursenız tamamıyle onların soyundayız o bızım atamız o hrıstyan vs ıdı bızden ıdı onun uzerınde prım yapma cabası hep bole gıttı .yanı bedır medır sedır benı ılgılendırmez benım ımtıhanım kendıme . ve ayrıca toplum olarak suan ınsanların cogu gecmısle aldatılmakta oyuzden mecburı o kaynakların sahıh olanlarına basvurup kendı tezatlarında bogmak ıcın arastırıp sorguluyorum onların kendı ınandıgı tavaturlerı kuranla yok edıyorum . yoksa kuran dan baska kaynak yok yol gosteren tek bır harf yok ondan baska. vallahı zandan sıgının cokca Allaha ınsanların en buyuk ımtıhanı zan .
ilme muhtaç kul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla