Tekil Mesaj gösterimi
Alt 8. November 2012, 07:57 PM   #28
aRaYaN
Katılımcı Üye

Tesekkür: 30
29 Mesajina 49 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
aRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud ofaRaYaN has much to be proud of

Arayan : Bilimsel olarak ilk hücre ve sonraki süreçler raslantısal mıdır ? Yoksa ilahi bir güçle midir ?
bart : Bu ve bunun gibi salakça sorulara ALLAH Fatiha Suresi ile gereken cevabı vermiştir.

Ben diyorum bilimsel olarak , adam diyor fatiha suresi.

İŞİN GARİBİ bilimin bu soruya verdiği cevabı bilen hicc'in çelişkili bir bilimCİ olarak ,bilimsel bir cevap aranan soruya dini bir cevap veren mesaja TEŞEKKÜR ETMESİ Ve sonrada illede BİLİM demesi

Saçma mesajlarından en azından alıntılamaya değer minimum basitliğe ulaşanlara cevap verdim Bunlardan ne gibi yanlış anlamalar çıkaracağını merak ediyorum.

Sorularda atladığın '' BİLİMSEL OLARAK '' kısımlarını birdaha oku,özümse. Ne anlamlara geldiklerini soruya ne kattıklarını düşün.Sonra cevap vermeye çalış. Cevap veremiyorsan veya dine uygun olmayan cevaplara ulaşıyorsan, Bilim'i temel alarak kendinle çelişmekten vazgeç

Konu aRaYaN tarafından (8. November 2012 Saat 08:15 PM ) değiştirilmiştir.
aRaYaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla