Tekil Mesaj gösterimi
Alt 2. June 2013, 08:20 PM   #20
SEDD-İ ZERÂYİ'
Katılımcı Üye

Tesekkür: 0
11 Mesajina 12 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
SEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud of

merdem kardeş
halk tv yi seyret birde ulusal kanalı

Türkiye de 27 ekim 2013 te yerel seçimler var.Bakalım halk ne karar verecek. ben az çok tahmin ediyorum ya neyse...

Taksim deki gezi parkının bayburt taki vatandaşı çok ırgaladığını sanmıyorum.Yada 3. köprünün adının Yavuz Sultan Selim olmasının Trabzondaki bir vatandaşı ilgilendirdiğini...

gerçekten çok masumane başladığını düşündüğüm gezi parkı olayı maalesef polisin aşırı ve gereksiz güç kullanması sebebiyle yine malum grupları harekete geçirdi.Maksadı gezi parkı ,AKM, ağaçlar yada demokrasi olmayan militarize olmuş, her toplumsal olayda sağı solu yakıp yıkmayı marifet sayan aynı insanlar yine üşüştüler bala üşüşen sinekler gibi.(polisinde bunlara çanak tuttuğunu düşünüyorum)
Aynı şehirler ,aynı guruplar, aynı sloganlar... (bunları kendileri ile bıraksan bu sefer birbirleri ile kavga ederler çünkü dertleri başka)

ha şimdi bu kadar yaygara çıkarıldı bir sürü olay oldu dediğim gibi ekimde seçim var bakalım oy oranları nasıl gerçekleşecek.
merdem kardeş
Sana sadece şunu söyleyeyim.Halkın bu olaylara bakış açısı Anadolu da farklı.Cumhuriyet mitinglerini yapanlar(cumhuriyet te ,Atatürk te, bayrak ta, istiklal marşı da bunların babasının tapulu malıdır.)Ak Partinin oylarını nasıl artırdıysa bu olaylarda artıracaktır.
Bidon kafalı dedikleri,iki torba makarnaya vatanı satıyor dedikleri halk işte seçimler geldimi adamın yüzünü böyle kızartır.
adama sorarlar arkadaş adama diktatör diyorsun ya bu seçimlerde insanların başına silah mı dayanıyor ki bu halk yine aynı adamı seçiyor?
ya siz diktatör görmemişsiniz(esed diktatör değil ya) yada hakikaten polis jopu yememişsiniz.
SEDD-İ ZERÂYİ' isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SEDD-İ ZERÂYİ' Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Miralay (12. June 2013)