Konu: Bu kuran
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22. September 2012, 04:45 PM   #16
hakikat_yolcusu
Katılımcı Üye

hakikat_yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
9 Mesajina 13 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
hakikat_yolcusu has much to be proud ofhakikat_yolcusu has much to be proud ofhakikat_yolcusu has much to be proud ofhakikat_yolcusu has much to be proud ofhakikat_yolcusu has much to be proud ofhakikat_yolcusu has much to be proud ofhakikat_yolcusu has much to be proud ofhakikat_yolcusu has much to be proud of

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Delil...

delili olana tabi olunuz...

siz hiç lisansı, diploması olmayan bir doktora ameliyat için teslim olur musunuz?

peki şeyhinizin lisansı nerede? hatta şeyhinize tabi olmayı Allah mı emretti? din hakkında herşey Kuranda yazılmıştır, şeyhlere mürşitlere tabi olmak yasaktır.
Din hususunda sadece Allah'a tabi olunur.
Allah tabi olmamız için Kur'an indirmiş ve Kur'an ile hükmeden bir de resul göndermiştir.
Kur'an ile hükmeden resul kendi döneminin şartlarına göre yaşamış ve gitmiştir, ancak Kur'an kalmıştır.
Bizde bu dönemi Kur'an ile yaşayacağız.

Din hakkında herşey o kitapta yazılmış ve bitmiştir. Üstüne din uyduranlar nedir kimdir siz bilirsiniz artık...
ben hala kimleri kastettiğinizi anlamış değilim. ben şeyhe falan teslim olmuş biri değilim, galiba hayalinizdeki bir kişi ile beni karıştırıyorsunuz...

saygılar...
hakikat_yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla