Tekil Mesaj gösterimi
Alt 9. November 2012, 10:25 PM   #5
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of
Standart Seytanla isbirligi yapilmaz

Tüm loto ve toto oynayanlar (kazanma ümidi dahi olmasa yine de oynarlar o baska bir sey) yine oynamalarina devam etsinler, parantez icindeki gibi nasil olsa bir sey kazanamiyacaklar. Nasil olsa kazanma ihtimali yok, Nasreddin Hoca gibi "ya tutarsa" demeseler daha iyi olur.

Ne demistik, nasil olsa kazanma ihtimali yok veyahutta yok denelecek kadar az.

Insanciklar alismis toto/loto yoluyla parayi ellerinden cikarmaya.

Ben diyorum ki, bu ahmaklar nasil olsa bu parayi gözden cikariyorlar, hic olmassa bir müessese kursunlar, ayni sekilde bu müesseseye versinler totoya/lotoya verecekleri parayi. Ve bu müesseseler de her hafta/her ay biriken bu toplam paradan ihtiyaci olan ailelere, kurumlara yardim etsinler.

Hem oyuncular tatmin edilmis olur hemde ümmetin ihtiyaclari giderilir.

Üstüne üstlük sevap kazanmis olurlar.

Ay, iste bunu söylemeseydim daha iyi olurdu, nerde sevap var ise zaten ordan uzak kalmak degilmi ki böylelerin niyeti.

Allah akil versin diyecegim, ama yüce Rabbim zaten bizlere akil ihsan etmis.

Allah bizlere zihin acikligi versin.

Ben dualarimda: "Rabbim beni yaratan sensin, benim üzerimde seytanin hic bir hakki yok, beni koruyan beni gözetleyen ancak Sen'sin, ben kendimi Sana teslim ettim." diyorum ve seytanla alisverisimi kesiyorum.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 4 Kisi:
aorskaya (9. November 2012), dost1 (9. November 2012), hiiic (9. November 2012), sevginur (10. November 2012)