Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27. November 2010, 11:57 AM   #6
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

hakikaten, bu gün de muaviyenin taktiği kullanılıyor, Kuran ayetleri mızrakların ucuna takılıp müslümanlar yaralanıyor,
en basit örneği muska haramdır yoktur böyle bir saçmalık dediğim birisisin bana cevabı tam belki kelimeleri aynen yazamayacağım ama mealen buna benziyordu;

----ne demek muska yok, sen peygamberin kılıcında eşyalarında kullandığı vefke haram mı diyorun, orda Allahın ayetleri var sen ayetleri mi inkar ediyorsun kafir sapık (bu söz aynen kullanıldı) sen ALlahın ayetlerini üzerlerinde taşıyanları nasıl kötüler yalanlarsın peygamberin hırkasında bile vefk var bu konuda hadis var pis hadis inkar edici, resula itaat edin diyor onu inkar etmişsin sen pis sapık v.s.

güldüm ama ağlanacak bir haldi... mızrağının uzuna takmış hakkında hiç bilgisi olmdadığı ayetleri gelmiş bana savaş açıyor,, arkasında da bir sürü saf inançlı ihlaslı ama tek kusurları akıldan noksan bir zümre... örnek çoğaltılabilir,,, hatta tarikat zümresinin mızraklarından hiç bahsetmedik...

muaviye aynı zamanda eşşsiz bir taktik öğretmiş oldu bu din tacirlerine...mahşere kadar oynasınlar bakalım.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
Miralay (27. November 2010)