Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10. November 2012, 09:16 AM   #20
sevginur
Uzman Üye

sevginur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 477
198 Mesajina 386 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of

Değerli mümin kardeşim dost1
şu ara çok yogun olmama ragmen mümkün olabildiğince boş kalan zamanımda buraya geliyorum....Ögrenme amaclı bundan önce sadece bir forum vardı bu forumda dört -beş sene bilgi paylaşımı yaptım.Şükür Faydalı oldu.Allah razı olsun kuranlardan..lakin eklenen o kadar güzel konular güncellenmeyi bekliyor.kimse güncellemiyor.Gayretlerim cabalarım sonucunu alamadım artık dini konular yerine önemsiz vaktimizi çalan konular güncellenmeye başladı..ayrılma kararı aldım ve sürekli netten forumları inceledim.Şükürler olsun buradayız...Allah sayılarınızı artırsın..
Bilgileriniz için duacığım burada mesafe alacağımı düşünüyorum her şeyi güzel yapan Rabbimizin izni ile..
Peygamberimizin hayatı hakkında elimde siyerler mevcut geleneksel islam ögretisinden başka bir şey öğrenemedim..En sonunda kararım kaynağı Kuran olan peygamberimizi nasıl tanıtmışsa onu anlamak daha sağlam ilmi verene şükürler olsun..
Peygamberimizin aile hayatından bazı kısımları verilmiş henüz çok eksiğim var.hz ayşe iftira olayın dışında bu eksikliklerden yaptığı savaşlar ,hicreti , önemli olayları anlatan ayetleri bana gösterirseniz araştırmam anlamam kolay olacak

Allah razı olsun

Rabbim ilmimizi artır..
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Sizin dininiz sadece sizin için, benim dinim de sadece benim içindir.”
Kâfirûn Sûresi
sevginur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla