hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > İMAN > Peygamberlere İman > Kuran'da adı geçen Peygamberler > Musa Peygamber ve Firavun

Seçenekler Stil
Alt 27. April 2013, 01:59 AM   #11
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazmamak için direndim. Ama olmuyor. Yazsam küçük hanım darılıyor; yazmasam hataya ortak oluyorum.
"(herkesin anlayabilecegi bir bicimde MALINI PAYLAS. Anlayisi kit olan da anlardi amacin ne oldugunu.) (Hatta ve hatta en basta Ademoglunun yaratilisiyla MALINI PAYLAS slogani alinlara daglanmis olsa hersey bastan halledilmis olurdu. Belki de ahirette alinlarda bulunacak bu yazi. PAYLASANLARDANDI.)" demiş. Hayır.

Olması gereken "ihtiyaç fazlasını infak et". Yani "kenz"e olanak yok. Yukartıdaki ifade ise Allah'ın/toplumun malını mülkünü sahiplenmektir.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.
Sonunda yazip ta rahatladiysaniz mesele yok degerli Galip Agabeyim. Kücük hanim darilir diye de yazmamazlik etmeyin üzülürüm.

anladik iste ayaklarimi yere vurup israr etmiyorum.

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
firavun, musa, peygamber