hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > MAKALELER(DİNİ ve SİYASİ) > Başlıklara Uymayan Konular

Seçenekler Stil
Alt 6. October 2008, 05:47 PM   #1
dost1
Site Yöneticisi

dost1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3.567
1.083 Mesajina 2.384 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 100000
dost1 is on a distinguished road
Standart Hanifdostlar.nete teşekkür

Selamun Aleykum! Değerli Kardeşlerim!

Hanifdostlar.netin de yönetiminde bulunmaktaydım. Bu görevden alındığım için yazdığım teşekkür mesajını sizlerle paylaşmak istedim.

Selamun Aleykum! Değerli Alperen Kardeşim!

Forum yönetiminde elimizden geldiğince doğru bildiklerimizi dile getirmeye çalıştık. Bunu dile getirirken de ölçümüz hep Hakk oldu.

Sitenin sahibi ve tek yetkili admini olmak gerçekten zor bir görevdir. Admin ne yaparsa yapsın kimseye yaranamaz. Doğru da yanlış da yapsa mutlaka kızan birileri olur.

Siteye gel dediniz. Tüm yoğunluğumuza rağmen Allah rızası için geldik.

Sitede olan aykırılıkları gördükçe düşüncelerimizi moderatör panelinde paylaştık. Allah Rızası için "verilen görevden kaçılmaması gerekir" ahlakı ile yetiştiğimiz için de yönetimden bir türlü ayrılamadık.

Şimdi git diyorsunuz. Gönül rahatlığı ile gidiyoruz. Allah razı olsun. Varsa tüm haklarımız helal olsun. Bizi büyük bir yükten kurtardınız.Dün moderatörlerde de yazdığım gibi Nisa 85 ve Nahl 25 in beynimizde patlamasından kurtulduk. Hamd olsun Alemlerin Rabbine. Şükründen acizim. Sizin vesilenizle beni bu ayetlerin muhatabından kurtardı.

Değerli Alperen Kardeşim!

Yüzyüze gelmek ve karşılıklı olarak birbirimizi tanımak mutluluğuna erişemedik. Rabbim bir gün nasip eder.İnşaAllah.

Allah sizlerden razı olsun. Kur'an'ı tebyin için yıllarca çalıştınız ve çalışmaktasınız da. Rabbim gayretlerinizi artırsın.

Rabbim, size; sorumlusu olduğunuz ve Hakka hizmet için soyunduğunuz bu yüce görevde; bu siteye gelen ve okuyan kişilerin olumlu ya da olumsuz etkilenmeleriyle, hem olumlu hem de olumsuz olarak kıyamete kadar amellerimizin açık olduğu bilincini hiç unutturmasın.

İzmir'de bir abinizin olduğunu unutmayınız lütfen.

Biz, hizmet için, gel deyince gelenlerden, git deyince gidenlerden olduk hep. Size teşekkür ediyorum. Alemlerin Rabbi olan Allah'ıma da Şükürler olsun diye yakarıyorum.

Kusursuzluk sadece Allah'a mahsusdur.

Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.

Sevgi,saygı ve muhabbetle.

Allah'a emanet olunuz.
dost1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 6. October 2008, 05:50 PM   #2
ÖmerFurkan
Site Yöneticisi

Tesekkür: 33
85 Mesajina 163 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 100000
ÖmerFurkan will become famous soon enoughÖmerFurkan will become famous soon enough

hocam size en içten saygı ve sevgilerimi sunarım..
ÖmerFurkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 6. October 2008, 07:05 PM   #3
kamer
Super Moderator

kamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 457
131 Mesajina 293 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
kamer is on a distinguished road

Alıntı:
dost1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
...
Siteye gel dediniz. Tüm yoğunluğumuza rağmen Allah rızası için geldik.

Sitede olan aykırılıkları gördükçe düşüncelerimizi moderatör panelinde paylaştık. Allah Rızası için "verilen görevden kaçılmaması gerekir" ahlakı ile yetiştiğimiz için de yönetimden bir türlü ayrılamadık.

Şimdi git diyorsunuz. Gönül rahatlığı ile gidiyoruz. Allah razı olsun. Varsa tüm haklarımız helal olsun. Bizi büyük bir yükten kurtardınız.Dün moderatörlerde de yazdığım gibi Nisa 85 ve Nahl 25 in beynimizde patlamasından kurtulduk. Hamd olsun Alemlerin Rabbine. Şükründen acizim. Sizin vesilenizle beni bu ayetlerin muhatabından kurtardı.

Biz, hizmet için, gel deyince gelenlerden, git deyince gidenlerden olduk hep. Size teşekkür ediyorum. Alemlerin Rabbi olan Allah'ıma da Şükürler olsun diye yakarıyorum.

...
Selam sevgili dost1,

Senin adına hanifdostlar.net'in yönetiminden ayrılmana sevindim.Çünkü ağır bir vebal yüklendiler.

Bizler adına sevindim çünkü daha fazla muhabbet edeceğiz.Lütfen bunu bencillik olarak değerlendirmeyin.Kur'an ahlakı ile İslam uğruna mücadele eden sevdiğim ve saygı duyduğum insanların yıpratılması beni üzüyor.

Mutlu ve esen kalın.
Alt 6. October 2008, 09:45 PM   #4
Barış
Uzman Üye

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.340
366 Mesajina 989 Tesekkür Aldi
Barış is on a distinguished road

Sevgili dost1

Mevcut durum göz önüne alındığında, ben de bu duruma Kamer kardeşim gibi yaklaşıyorum.

Hayırlısı olsun inşallah.

Esenlikler.
Barış isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 6. October 2008, 11:30 PM   #5
metin mete
Yeni Üye

Tesekkür: 6
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
metin mete is on a distinguished road

Vardir bir hayir Vesilesi Hayir olanin yapilisi her ne kadar uygun olmasada sizi kutluyorum DOST1 rahata erersiniz Insallah.Bende Kamer gibi düsünenlerdenim...
metin mete isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 6. October 2008, 11:43 PM   #6
Toslunba
Uzman Üye

Toslunba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 90
69 Mesajina 159 Tesekkür Aldi
Toslunba is on a distinguished road

Dost1 hocam bize kaldı .....
Toslunba isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks