hanifler.com Kuran odaklı dindarlık

hanifler.com Kuran odaklı dindarlık (http://www.hanifler.com/index.php)
-   İkiyüzlülük (http://www.hanifler.com/forumdisplay.php?f=263)
-   -   İki Yüzlülüğe bir örnekmi acaba (http://www.hanifler.com/showthread.php?t=352)

Toslunba 6. October 2008 03:41 PM

İki Yüzlülüğe bir örnekmi acaba

Arkadaşlar, insanların fikirlerini tartıştığı bu ve benzeri forumlarda birden fazla nick alarak kendisini farklı tanıtmak sizce bir ikiyüzlülükmüdür?

ÖmerFurkan 6. October 2008 05:13 PM

[quote=Toslunba;905]Arkadaşlar, insanların fikirlerini tartıştığı bu ve benzeri forumlarda birden fazla nick alarak kendisini farklı tanıtmak sizce bir ikiyüzlülükmüdür?[/quote]
:D:D

elmuh 6. October 2008 05:25 PM

Selam,

Sadece iki yüzlü olanlara ılımlı gözüyle bakabilirsin. Ben dört yüzlüleri de gördüm. Bir nickle yazıp diğerleriyle tasdik ediyordu :)

muvahhit 6. October 2008 05:49 PM

evet,açılan konunun soy seceresi şöyle:

[url]www.hanifler.com[/url] > AHLAK > Kötü Ahlak > İkiyüzlülük

:)
Elimde silah var ben iyimiyim kötümüyüm diye sormaya benzemiş biraz:)sıkıysa tersini söyle:)alem adamsınız.

kamer 6. October 2008 05:57 PM

[FONT="Times New Roman"][SIZE="3"][B][I]Selam dostlar,
Ben 6 (altı) ayrı nickle yazanı gördüm.
Artık bunlara kaç yüzlü derseniz.
Bana göre tam riyakarlık.:mad:
Bunların yüzünden Celaleddin-i Rumi'yi arar olduk.(YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN-YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL).
Mutlu ve esen kalın[/I].[/B][/SIZE][/FONT]

PİLOT 6. October 2008 07:21 PM

selamlar,

Bi de yüzsüsler var adam forumdan atılıyor yeni yeni niklerle gelip pislik yapıyor.

Toslunba 6. October 2008 11:20 PM

[QUOTE=muvahhit;910]evet,açılan konunun soy seceresi şöyle:

[url]www.hanifler.com[/url] > AHLAK > Kötü Ahlak > İkiyüzlülük

:)
Elimde silah var ben iyimiyim kötümüyüm diye sormaya benzemiş biraz:)sıkıysa tersini söyle:)alem adamsınız.[/QUOTE]

Mecburen böyle abi sitenin formatı böyle :D ...Ama farklı Niklerle bir kişinin 3 kişilik ses çıkarması yanlış izlenimler yaratıyor.Bende kim yada nasıl biri buna ihtiyaç hisseder diye düşünüyorum elimde olmadan.
Sağlıcakla kal.

metin mete 6. October 2008 11:41 PM

[I][B][SIZE="4"][COLOR="Red"] Ya bu ne,aslinda Gelenekci forumlarda iki isimle bulunurum,cünki beni mutlaka banlayacaklardir digeri ile yönetime ulasmaya calisirim o nedenle lütfen iki yüzlülükle itham etmeyin.Elhamdülillah Her ortamda hic taviz vermedim vermem o nedenle lütfen ikiyüzlü demeyelim?[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

metin mete 6. October 2008 11:43 PM

[QUOTE=Toslunba;905]Arkadaşlar, insanların fikirlerini tartıştığı bu ve benzeri forumlarda birden fazla nick alarak kendisini farklı tanıtmak sizce bir ikiyüzlülükmüdür?[/QUOTE]

[I][B][CENTER][SIZE="4"][COLOR="Red"] Bana bak Toslumba bam telime basma,Süper mod arkadasim benim.Allah kolaylik versin gercekten güzel bir konuda anket eline saglik...
[/COLOR][/SIZE][/CENTER][/B][/I]

Toslunba 6. October 2008 11:51 PM

[QUOTE=metin mete;924][I][B][SIZE="4"][COLOR="Red"] Ya bu ne,aslinda Gelenekci forumlarda iki isimle bulunurum,cünki beni mutlaka banlayacaklardir digeri ile yönetime ulasmaya calisirim o nedenle lütfen iki yüzlülükle itham etmeyin.Elhamdülillah Her ortamda hic taviz vermedim vermem o nedenle lütfen ikiyüzlü demeyelim?[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/QUOTE]

Metin abi o taktik ve strateji icabı farklı bir durum.Harp alanında geri çekilmekte vardır ama bunun adı kaçmak değildir. Bizim sözümüz savaştan kaçanlara :D ..

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:06 AM.