Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. November 2012, 07:15 PM   #84
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haşa haşa ben kimseye münafık demedim..

aksine dünden beri bana; münafık, hayasız, ahlaksız, terbiyesiz, utanmaz, edebsiz v.s. bir sürü laf söylediniz. üstelik size insanca cevap vermeye devam ediyorum.. (Kimin ne olduğunu Allah daha iyi bilir, siz sözlerinizle asıl kendinizi anlattığınızın farkına varacağınız gün adam olacağınız gündür, işaret parmağınız "rezil, edepsiz, hayasız, ahlaksız v.s." derken beni işaret ediyor olabilir... Ama geri kalan 4 parmağınız sizi gösteriyor. Gün gelir de bu dediğimi anlarsanız, Adam olmuşsunuz demektir.)

ama siz artık bazı şeyleri aşmışsınız, bir sınır vardır insanda, sizde orası çatlamış...
forumu herkes okuyor, kendi kurduğunuz tuzaklar ve rezilliğinizle kalacaksınız bu forumda... nasıl kelime oyunları yaptığınızı, yeri gelince sürü halinde nasıl saldırıya geçtiğinizi, nasıl insan taklidi yaptığınızı v.s.herkes görüyor...

ama en önemlisi yapıp ettiklerinizi Allah daha iyi görüyor...

sizden onurlu erdemli bir hareket beklemiyorum sakın yanlış anlamayın, siz sizden beklenen uslubunuza ve sahip olduğunuz ahlaka, terbiyeye, kişiliğe devam edeceksiniz, taaaa ki kabilere yuvarlanana kadar...
"Yazık sana" diyor ve bu şahsi sataşma konusunu kapatmayı istiyorum. Herşeyi kendin başlatıp, sonrada masum olduğuna nasıl inanabiliyor, başkalarınıda inandırmak için nasıl ajitasyon yapmaya çalışıyorsun yahu?

Sen ne nasihat dinleyen, ne de kendini hatalı olabileceği konusunda sorgukayan bir insan olmadıkça, seninle kavgadan başka bir arada bulunulamaz.

Şimdi istediğin kadar, saçmalamaya devam edebilirsin. Seninle ilgili değişmez kanaatine sahip olmamı sağladın, sevinebilirsin...

Senin, namaz için putperest ibadeti demene rağmen, bunun kuranda olmadığını, insanların islama soktuklarını söyleyebilmene rağmen bilgin olmadığından bunları söylediğini, bu kadar sürede bunu öğrenememen, yahutta bunu gizlemene rağmen belki şimdi hata olduğunu görebilir, öğrenebilirsin diye sabrettim.

Şimdi, senin namazla ilgili putperest ibadeti olduğunu ileri sürdüğün yazıyı, kuranda namaz başlıklı yazıma asayım, herkes hanif form üyesi olarak bunu görsün ve doğru yada yanlış bulanlar cevaplarını yazsınlar... Yada sen bu konuda hatalı olduğunu görüyorsan, kısaca bunu belirt, yazılarımdan dahi sileyim, bu ayıp kapatılsın...

selamlar,
aorskaya

Konu aorskaya tarafından (6. November 2012 Saat 07:17 PM ) değiştirilmiştir.
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla