Tekil Mesaj gösterimi
Alt 2. February 2013, 11:05 AM   #189
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Ben Almanya'da yasiyorum, Türkiye'de durum nasil haberim yok. Kimseden de duymadim. Ne Türkiye'deki yasamimda nede Almanya yasamimda duymadim.

Sayet Kur'an satin almakla enayi oluyorsam, enayi kalayim. Enayi kalmama yardimci olanlar düsünsün.. Cenneti de zaten parsellemis satiyorlar. Ben bunlardan uzak kalayim derken, anlayissiz baska bir ortama düsmek biraz agrima gitmedi degil.

Allah'ima yönelip nasil dogru yolu bulduysam kendi kendime ( kimseden de vaaz dinlemis degilim ) bundan sonra da O'nun yolunda kalmanin sirlarina da ulasirim.

Burada ortalik karistirana kadar örgüyle ugrasim, ipin dolasikligini cözmesi daha kolay.

Benim Almanya standartlarina göre olmali ki görüslerim, arada bir takismalar oluyor burada.

( Sitede zaten bir hitap sekli belirlenmemis, isteyen istediginle senli benli, isine gelmeyince sizli bizli. ) Isteyen arzu ettigi sekilde hitab etsin, elestiri de yapmadim bu hususta simdiye kadar.

Bart kardesim, senin yazinin altina yazmaktaki maksadim sana laf atmak degildi, yanlis anlasildiysa özür dilerim.

merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
bartsimpson (2. February 2013)