Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16. February 2013, 11:30 PM   #7
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
sevginur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili merdem

sanırım operadan giriyorsun mozilladan girersen direk linki kopyalayıp yada yukarıda youtube yazan kutuya tıkla
[YOUTUBE]???[/YOUTUBE] bu kodlar çıkacak linki iki kodun arasına yapıştır video açılacağını düşünüyorüm.Ben bu şekilde ekliyorum bir dene olmazsa yardımcı olurlar inşALLAH .. Artık seyretmekten gına geldi.Verdiği fetvaları hemen hemen bütün paylaşım platforumlarda bütün nette defalarca eklenmiş,resimleriyle kitaplarıyla duyan duymayana ,anlatmaya devam ediyor.. gerçekler ortaya çıkmıştır Bizlerde kendimizin ve cevremizin Farkına varamadığımız yanlış algılamalarımızı düzeltelim .. Kuran kılıflarına konmuyor çoğu evde elhamdülillah..! Rivayetleri sorguluyorlar..Çook çalışmamız lazım çook okuyacak öyle güzel konular varki..Allah bizleri dogru yoldan ayırmasın..Senin gibi değerli kardeşlerimle çalşmayı canı gönülden diliyorum biiznillah.....

sevgi ve saygılarımla

Sevginur Kardesim, ben bugüne kadar cüppelinin yüz ifadesinden dolayi ( nursuz gördügüm icin ) icim kaldirip tek bir videosunu seyretmisimdir belki, ama bu gün 3 videoyu da seve seve izledim. Sahane hazirlanmis, tabii cüppelinin tarafindan degil, cüppeli yalniz konu olarak alinmis. Bir dini ögreti olarak hazirlanmis videolar Ayetlerle. Bu siteden yakaladim: http://gercek-islam.com/forum/index.php yoksa aklimin ucundan gecmezdi izlemek. Kardeslerimiz bu siteye yeni baslamislar herhalde pek fazla konular yok forumda, ama ileride de takip edecegim bir site olacak.

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla