Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12. February 2011, 09:56 PM   #93
aşık74
Uzman Üye

Tesekkür: 328
166 Mesajina 472 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 17
aşık74 will become famous soon enoughaşık74 will become famous soon enough

Alıntı:
FEDAKARADAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[b][color="Red"]Hepinize yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun.Kur'an böyle mi meallendirilir?.Yahu Allah'tan korkun, bu ne gam bu ne gaflet siz kendinizi müceddit ceya müctehid mi sanıyorsunuz?.Bir de bu meallarine teşekkür bile edilmiş.Şu site otomatik olarak Kur'an muharifliği yapanlarla dolu.Az kaldı, Kur'an'ı aynı haham ve papazlar gibi değiştireceksiniz.Buna da gücünüz yetmeyecek.Kafanıza göre hükümlerin vermenin vebalini bilmediğiniz için Allah size şuur versin. Şu site gafil ve ukala insanlarla dolmuş.Benim size birşey yapacak durumum kalmadı.

Size yazıklar olsun diyeceğim,ama demiyorum,ben müslümanım !!!!
Bana yakışmaz böyle sözler,ben sözün en güzeline uyarım!!!!

ALLAH AŞKINA NE VAR BU ÇEVİRİ DE? BANA BİR TANE YANLIŞLIK GÖSTERİN LÜTFEN,BÖYLE DE SAÇMALANMAZ Kİ ,BU KADARDA ISRARCI OLUNMAZ Kİ !!

Zaten mezhepsizler, şeriat düşmanları sanal alemde cirit atıyorlar.Gidin de camiiler dernekler dolaşın, boyunuzun ölçüsünü alın.Bakalım sizi kaç kişi tasdik edecekdir.

MEZHEPLİ OLMAKTAN ALLAH'A SIĞINIRIM !!!

Hep birlikte Allah`ın ipine-Kur’an’a yapışın. Hiziplere bölünüp parçalanmayın. (Aliimran- 103)

Rabbinizden indirilene-Kur’an’a uyun. O’dan başka evliyaların ardına düşmeyin.. (Araf-3)

Bu benim dosdoğru yolumdur. O’nu-Kuran’ı izleyin başka yolları izlemeyin. Yoksa bu hal sizi O`nun yolundan uzaklaştırıp parçalara-fırkalara böler..
(En’am-153)

zümer : 39:3 Halis inancın yalnız Allah'a yönelmesi gerekmez mi? O'ndan başkasını dost ve koruyucu edinenler, "Biz bunlara sırf bizi Allah'a daha çok yaklaştırsınlar diye kulluk ediyoruz!" (derler). Şüphesiz Allah, (Kıyamet Günü) onlar arasında (hakikatten saptıkları) her konuda mutlaka hüküm verecektir: çünkü Allah, (kendi kendine) yalan söyleyen ve inatla nankörlük yapan hiç kimseyi rahmetiyle doğru yola ulaştırmaz!
Selam olsun......

Konu aşık74 tarafından (12. February 2011 Saat 09:59 PM ) değiştirilmiştir.
aşık74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aşık74 Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 3 Kisi:
Barış (12. February 2011), hiiic (13. February 2011), Miralay (14. February 2011)