Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. January 2011, 03:36 PM   #16
FEDAKARADAM
Uzman Üye

FEDAKARADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 51
95 Mesajina 146 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
FEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud of

Alıntı:
Anonymous Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen kaç fıkıh kaç hadis okudun da adama kel nuri diye hakaret ediyorsun )

Yaşar Nuri Öztürke hakaret etmen senin kendine zulmetmendir. Ayrıca kelliği de Allah vergisidir kendi seçimi değil. Ona tapmadığım için ona hakaretlerin beni enterese etmiyor. Olay tamamen Allah, Yaşar nuri ve senin arandadır.

Benim senin yaptığın gibi taklit ettiğim ve mutlak doğru gördüğüm bir alimim olmadığı için bana o şekilde saldırmanın bir yolu yok.

Ancak Kurana saldırarak bana saldırabilirsin, ki onu da yapıyorsun farkında olmadan.
NE KONUŞTUĞUNUZU BİLMİYORSUN KAREŞİM.KENDİNDE MİSİN SEN?..

Sübhanallah, Kur'an'a kim saldırıyor?.Bunu isbat etmezsen namertsin...

Sünnetleri yaşamak yok, Kur'andan asıl haberin yok tefsir hadis, fıkıh,ictihad, akaid, tasavvuf neredee?

Kuru bir müslüman kuru bir yol senin içinmiş.Neyine gerek ki ötekiler?.. .

İmanını sağlam tut gerisi teferruattır..

Yaşar Nuri'nin kelliğine laf etmedik sadece kel olduğunu dedik ve yaradılışında da kusur aramadık...