Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. April 2013, 08:46 PM   #57
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
aşık74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ne yapıyorsunuz ? Gerenk yok bu muhabbetlere
Ben sadece bir soru sordum fikirler edinebilmek için.

Benim fikrimi sorarsanız,evet kabe de dikilitaşdır. Hatta namazda çoook eskilerden kalma,putperest tapınmasıdır.
Ben şirk e düşmekden korkduğum için,bütüüün geleneksel ibadetlerden vazgeçtim. Bunlara namazda dahil.
Bence geleneksel islamı yaşamadığım zaman,daha arınmış bir kul olduğumu düşünüyorum.

Ne yapıyorsun derseniz ? " sadece insan gibi,insan fıtratınca yaşamaya çalışıyorum ".

Oh be ne rahatmış aslında islam Rabbim boşuna demiyor " kolaylaşdırdım " diye.
" O" nu çoook seviyorum.Ona kavuşmayı umuyorum.
Sevgiler arkadaşlar

Not : Aranizda bu aşık74 kafayı yemiş diyenler çıkabilir.
Vallahi yemedim 3 tarikat, 1 cemaat görmüş, 1 oğlan-1 kız çocuk büyütüp yetiştiren,ticaret ile uğraşan ,yaşı 39 olmuş, ALLLAH deyince içi cosssss eden, ona kavuşmayı bekleyen bir aşığım sadece

Galip Kardesimizi ayri bir severim Asik74 Kardesim, arada sirada muhabbet gerekli.

MaasAllah epeyi köprülerden gecmissin, herkesin kari degildir sanirim tarikattan cemaatten kolay kolay siyrilmak, kanser gibi hücreler bir yakalandi mi bu meretlere kolay kolay kurtulus yok. Hekimin ustasina rastlamak lazim ki tedavi yollarina gidilsin. Sen Hekim'in alasini bulmussun, hayirli olsun Kardesim.

Yüce Allah coluk cocuguna hayirli uzun ömürler versin, neslini sereflendirsinler.

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
aşık74 (7. April 2013), dost1 (7. April 2013)